Skip to content

Bronius Šablevičius: „Nematomoji žmogaus pusė“

MI informacija

Gamtininko mąstysena apie žmogų yra kitokia, nei kitų specialybių žmonių. Tad ir žinomo miškų keliautojo ir girių klajotojo, mokslų daktaro Broniaus Šablevičiaus knyga „Nematomoji žmogaus pusė“ šįkart gerokai skiriasi nuo leidinių apie jūros erelius ir lututes. Joje daug mums neįprastų temų, situacijų, kartais stebinančių netikėtumais. Tai sukaupta išmintis, naktimis ir dienomis stebint mus gaubiantį pasaulį, ieškant atsakymo į amžiną klausimą – kas gi yra ta būtybė, besivadinanti žmogumi?“.

„Mintyse, prieš įeinat į knygą“ B. Šablevičius rašo: „Žinau, daug skaitytojų nepritars man, pasipiktins, apkaltins nuodėmėmis. Ypač dėl „draudžiamų“ temų. Pabandžiau užgriebti tas, kurios giliai užslaptintos, nematomos, lyg antroji Mėnulio pusė. Nesibaiminu, jei skaitytojus nustebins, supurtys, šokiruos: aš noriu pažadinti iš „normalaus“ gyvenimo snaudulio. Bet kiekvieno mūsų sugedimas neduoda teisės nuteisti vienas kitą jau vien dėl to, kad vienų žmonių sugedimai skiriasi nuo kitų žmonių sugedimų… Matome didelį Kūrėjo neapdairumą: žmonių moralė nesutampa su jų fiziologija. O tai veda į pragarus“.   

Knygą išleido UAB „Utenos Indra“. Redaktorius S. Eitminavičius.

Knygągalimaįsigytileidyklos spaustuvėsUtenosIndraparduotuvėjeMaironio g. 12, Ignalinoje, parduotuvėje „Liepa“ (Atgimimo g. 28) ir parduotuvėje, esančioje Ateities g. 21.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje