Skip to content

Meno dvasia sklandė ligoninėje

Ignalinos rajono ligoninės rentgeno kabinete apsigyveno meno dvasia. Čia kūrybiškai pasidarbavo Kultūros ir sporto centro dailės studijos mokiniai. Kartu su savo mokytoja Nijole Trinkūniene jie sukūrė nuostabią kompoziciją – šiltomis spalvomis ištapė sienas pievos augalų motyvais, ant jų nutupdė drugelių, boružėlių, laumžirgių.  Į šį darbą sudėjo savo širdžių šilumą ir geriausias mintis.

Rudens atostogų laikas buvo išnaudotas prasmingai. Rentgeno kabinete apsilankantys vaikai dabar patirs mažiau streso, o ir suaugusiems bus maloniau būti tokioje aplinkoje. Idėja pagyvinti  niūrias sienas kilo čia dirbančiai Zitai Baranauskienei, kuri visada pagailėdavo mažųjų pacientų. Vaikai dažnai net apsiverkdavo. Dabar jie galės apžiūrinėti vasaros pievą.  Juk sakoma, kad menas gydo.

Gražųjį paveikslą tapė Ieva Gasianec, Miglė Kajėnaitė, Vakarė Kajėnaitė, Vasarė Kacevičiūtė, Viktorija Sčiastlivaja, Urtė Antanaitytė, Monika Kananavičiūtė ir Samanta Golubickaitė. Pabaigusios savo projektą jaunosios dailininkės jautėsi puikiai. Jos džiaugėsi šiltais padėkos žodžiais, o vėliau kartu susėdę vaišinosi picomis.

Autorės nuotr.

Buvęs niūrus rentgeno kabinetas pasipuošė pievos augalų motyvais su drugeliais, boružėlėmis, laumžirgiais. Buvęs niūrus rentgeno kabinetas pasipuošė pievos augalų motyvais su drugeliais, boružėlėmis, laumžirgiais. Ignalinos kultūros ir sporto centro dailės studijos mokiniai su savo mokytoja Nijole Trinkūniene.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje