Skip to content

Į sukčių kišenes vėl byra eurai

MI informacija

Į sukčių kišenes vėl byra eurai

Lapkričio 5 d., apie 19 val., 83-ejų moteriai, gyv. Ignalinoje, į laidinį telefoną paskambino moteris ir apgaulės būdu išviliojo 3000 eurų, kuriuos ji atidavė į namus atėjusiam nepažįstamam vyriškiui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tą pačią dieną iš 85-erių kitos moters, gyv. Ignalinoje, tokiu pat būdu sukčiai išviliojo 150 eurų.

Karo aidas

Lapkričio 6 d., apie 14.18 val., žemės darbų metu Vidiškių sen. laukuose rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Apie 14.50 val. išminuotojai nustatė, kad rasta karo laikų 81 mm minosvaidžio mina, kuri kėlė pavojų aplinkiniams, todėl sunaikinta vietoje.

Nelegalai plūsta nelegaliai

Lapkričio 5 d. VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai Švenčionių r. pastebėjo įtartinų asmenų grupę, kuri miškinga vietove nuo Lietuvos ir Baltarusijos sienos buvo nuėjusi kelis šimtus metrų ir judėjo į šalies gilumą. Sulaikius pažeidėjus paaiškėjo, kad jie yra Vietnamo piliečiai. Dviejų moterų ir keturių vyrių amžius – nuo 20 iki 45 metų. Penki užsieniečiai turėjo savo vardais išduotus pasus, kuriuose nebuvo Šengeno vizų, suteikiančių teisę legaliai atvykti ir būti bendrijos erdvėje. Vienas vyras VSAT pareigūnams nepateikė jokių dokumentų ir prisistatė vietnamiečiu.

Įvykio vietovę patikrinę pasieniečiai įtarė, kad šeši sulaikytieji gali būti dalimi didesnės migrantų grupės, todėl apylinkėms žvalgyti į orą buvo pakeltas VSAT Aviacijos rinktinės sraigtasparnis. Kinologas su tarnybiniu šunimi nesunkiai rado vietą, kurioje migrantai neteisėtai perėjo valstybės sieną iš Baltarusijos. Čia aptikta į Lietuvos pusę vedanti brydė. Netrukus pasieniečių pilotai iš oro užfiksavo dar keturis įtartinus asmenis, kurie miške tūnojo visai netoli valstybės sienos.

Pažeidėjai, išgirdę sraigtasparnio variklių ūžesį, ėmė eiti link valstybės sienos linijos, ją kirto ir tuoj pat buvo sulaikyti migrantų ieškojusių Baltarusijos pasieniečių. Pastarieji vėliau informavo savo šalies gilumoje sučiupę dar šešis vietnamiečius. Lietuvoje sulaikytus nelegalus Ignalinos rinktinės pareigūnai uždarė į areštinę. Dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo minėto VSAT padalinio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 361 nelegalų migrantą iš Vietnamo, neteisėtai patekusį į Lietuvą.

Gaisrai

Lapkričio 6 d., 23.33 val. pranešta, kad Dūkšte (Persvėto g. 10) dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams paaiškėjo, kad gaisras kilęs dviejų aukštų mūrinio namo katilinėje, kur šalia katilo degė išpiltos pjuvenos. Gaisro metu aprūko siena, nuo karščio skilo šalia buvęs šviestuvas.

Lapkričio 8 d., 6.24 val. pranešta apie gaisrą Mikalavo k., kur degė ignalinietei priklausantys negyvenamas individualus namas ir ūkinis pastatas. Atvykę ugniagesiai pastatus rado degančius atvira liepsna. Abu pastatai sudegė visiškai. Nuostoliai tikslinami, namas draustas. Įvykis tiriamas, įtariamas padegimas.

Tos pačios dienos ryte Ignalinoje, šalia Aukštaičių g. 38-ojo namo plastikiniame šiukšlių konteineryje degė šiukšlės.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje