Skip to content

Pirmas Eriko medalis suaugusiųjų varžybose

Lapkričio 13–14 d. Anykščiuose vyko Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Tai buvo pirmasis šio sezono jėgų išbandymas visiems geriausiems Lietuvos plaukikams. 

Geriausias mūsų plaukikas, Ignalinos gimnazijos pirmokas Erikas Kapočius gana greitai šiame sezone įgavo gerą sportinę formą ir drąsiai  kovojo Anykščiuose su žymiai vyresniais plaukikais. Plaukdamas 200 m krūtine nuotolį, Erikas pralaimėjo tik Europos žaidynių Baku dalyviui, aštuoniolikamečiui vilniečiui Pauliui Grigaliūnui ir užėmė antrąją vietą (rezultatas 2 min. 17,71 sek. – naujas asmeninis ir rajono rekordas). 100 m krūtine nuotolyje Erikas taip pat pateko į finalinį šešetuką ir šiame plaukime plaukė su šios rungties Lietuvos rekordininku, anykštėnu Giedriumi Titeniu bei Europos žaidynių sidabro medalio laimėtoju panevėžiečiu Andriumi Šidlausku. Čia taip pat vyko kova dėl patekimo į Lietuvos jaunimo plaukimo rinktinę į Nordic šiaurės šalių čempionatą Norvegijoje, kuris vyks šį gruodį. Finale plaukė du plaukikai, patenkantys į jaunimo grupę (gim. 1998–2001 m.) – Erikas (2000 m.) ir Valdas Abalikšta (1998 m.) iš Šiaulių plaukimo mokyklos. Ignalinos kultūros ir sporto centro auklėtinis nusileido dvejais metais vyresniam šiauliečiui, tačiau Eriko rezultatas 1 min. 04,02 sek. – naujas jo asmeninis, o taip pat ir rajono rekordas.

Į finalinį plaukimą pirmąkart tarp suaugusiųjų pateko ir Evita Mudėnaitė. Greitai 14-ąjį gimtadienį švęsianti perspektyvi mūsų plaukikė į stipriausiųjų šešetuką pateko plaukdama 50 m krūtine.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje