Skip to content

Kalėdos su jo/jos šeima: kaip pasiruošti?

MI informacija

Artėja tas metas, kai lupamo mandarino kvapas sukelia ne alkį, o nostalgiją ir šilumos jausmą… Tai metas, kai artėja Kalėdos! Nuo mandarinų dažniausiai viskas ir prasideda, o po to ateina galybė chaotiškų minčių, kurios įtraukia į tikrą prieššventinį emocinį siautulį. Viena iš tokių minčių – kur švęsti Kalėdas: ar su savo šeima, ar su mylimojo ar mylimosios šeima? Tai visuomet sunkus sprendimas, bet vienaip ar kitaip šventiniu laikotarpiu dažniausiai stengiamasi aplankyti visus artimuosius. Nes juk šeima – viena iš didžiausių vertybių, o galimybė jas turėti net dvi – tikra kalėdinė dovana dviem vienas kitą mylintiems žmonėms.

Tačiau, tokia dovana porai gali tapti ir santykių išbandymu. Nes kiekviena šeima turi nerašytų taisyklių, tradicijų ir kitų niuansų, kurie gali apkartinti ne tik šventes, bet ir pačius santykius. Norint to išvengti, visų pirma reikia daug kalbėtis su partneriu – taip daugiau sužinosite ne tik apie jo ar jos šeimą, bet ir išvengsite nereikalingų konfliktų. 

Žinoma, taip pat galima ir šiek tiek pasiruošti – štai keletas minčių, kurios padės išvengti nesusipratimų lankant mylimo žmogaus tėvus ir išlaikyti šventišką nusiteikimą bei  džiugesį.

Apranga

Pradėkime nuo to, kad čia labiausiai galioja pačios elementariausios taisyklės – tvarkingumas ir švara. Tik po to – puošnumas ir šventiškumas. Todėl suplanuokite laiką taip, kad paskutinę minutę nepritrūktų švarių drabužių ar laiko lyginimui. Jei planuojate nakvoti, pasiimkite keletą variantų – puošnesnį derinį vakarienei ir galbūt ne tokį puošnų, bet patogų, jei norėtumėte persirengti. Pasitempęs žmogus visuomet kelia pasigėrėjimą, todėl ir bendrauti būna maloniau. Taigi, puošnesnė suknelė ar inteligentiška peteliškė tikrai nepakenks, atvirkščiai – padės sukurti pakylėtą nuotaiką ir 

rodys, kad šios šventės kartu Jums svarbios…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje