Skip to content

Iš Kauno – su keturiais medaliais

MI informacija

Šį savaitgalį Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai dalyvavo Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse Kaune. Čia susirinko daugiau nei 200 berniukų, gimusių 2003–2005 m., ir mergaičių, gimusių 2004–2006 m., iš visos Lietuvos.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Džiugui Karkleliui, kuris laimėjo vieną aukso ir tris sidabro medalius. Švenčionėliuose gyvenantis ir besimokantis plaukikas laimėjo 100 m kompleksiniu plaukimu rungtį, o plaukdamas 50 m ir 100 m nugara bei 200 m laisvuoju stiliumi – užėmė antrąsias vietas. Absoliučioje įskaitoje pagal reitingo taškus Džiugas liko trečias, į priekį praleidęs tik Kauno plaukimo mokyklos ir Panevėžio sporto mokyklos plaukikus. Už 30 km nuo Ignalinos baseino gyvenantis IKSC plaukikas įrodė, kad šis atstumas ne kliūtis kasdien važinėti į treniruotes (kartais net po du kartus per dieną!) ir siekti aukštų sportinių rezultatų. 

Kol Džiugas Kaune skynė medalius, jo treneris Eugenijus Rakitinas taip pat ne tinginiavo. Penktadienį IKSC plaukimo treneris Seime dalyvavo tarptautinėje konferencijoje ,,Ką daryti, kad vaikų skęstų mažiau“. Jis buvo vienas iš konferencijos pranešėjų ir pristatė Ignalinos patirtį, vykdant mokymo plaukti programą bei įtraukiant į ją regionus, kuriuose nėra baseinų.

Šeštadienį ir sekmadienį Kaune taip pat vyko atviras Lietuvos veteranų plaukimo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Ignalinos plaukimo klubo nariai. E. Rakitinas čia iškovojo penkis aukso medalius, pagerindamas penkis Lietuvos rekordus (C 35–39 m. amžiaus grupėje), o Raimondas Frankas buvo nepralenkiamas keturiose rungtyse ir pagerino vieną Lietuvos rekordą (H 60–64 m. amžiaus grupėje). Absoliučioje įskaitoje tarp 200 dalyvių pagal reitingo taškus, susumavus tris rungtis, Eugenijus iškovojo antrąją vietą. 

 

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here