Rajono šachmatų čempionu tapo Vygantas Dilys

MI informacija

Ignalinos kultūros ir sporto centre vyko rajono šachmatų pirmenybės, kuriose šeši dalyviai varžėsi ne tik dėl medalių, bet ir dėl teisės atstovauti rajoną Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos sporto žaidynėse.

Vyrų kompanijoje dalyvavo vienintelė moteris Žibutė Čepulienė, kuri pelnė vieną tašką ir nors užėmė 6 vietą, vis tiek įgijo teisę atstovauti jungtinę rajono komandą „Žalgiriadoje“.

Geriausiai pirmenybėse sekėsi Vygantui Diliui, surinkusiam 8 taškus. 7 taškus surinko ir antrąją vietą užėmė Algirdas Semaška. Trečioji vieta atiteko (6 tšk.) Michailui Špakovui. Tiek pat taškų pelnė Egidijus Vapsva, jo tarpusavio dvikova su M. Špakovu baigėsi 1:1, todėl teko žaisti papildomą blitz partiją dėl III vietos, kurią laimėjo M. Špakovas.

Dalyviai pirmenybėse išbandė naujus elektroninius šachmatų varžybų laikrodžius, kuriuos iš Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento fondo lėšų dėka laimėto projekto įsigijo Ignalinos kultūros ir sporto centras.