Skip to content

Prisimelavo iki baudžiamosios bylos

MI informacija

Lapkričio 23 d. rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo. Tyrimas pradėtas gavus ignaliniečio pranešimą, kad Ignalinoje, Vasario 16-osios g., ties miesto stadionu, lapkričio 23 d., apie 6.10 val., jo žmonai einant į darbą, prie jos privažiavo ir sustojo tamsios spalvos automobilis „Audi“. Automobilyje sėdėję du vaikinai pasiūlė pasivažinėti. Jai nesutikus, vaikinai bandė į mašiną ją įsodinti jėga. Pradėjus šauktis pagalbos, vaikinai nuvažiavo.

Tiriant įvykį paaiškėjo, kad nukentėjusioji išsigalvojo šią istoriją ir davė pareigūnams melagingus parodymus. Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūra ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto laisvės atėmimo nutraukė ir pradėjo kitą ikiteisminį tyrimą – dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikalstamą veiką. Baudžiamojo kodekso 236 str. 1 dalyje nurodyta, kad tas, kas melagingai įskundė įstaigai ar pareigūnui, turinčiam teisę pradėti baudžiamąjį persekiojimą, nekaltą asmenį kaip padariusį nusikalstamą veiką, jeigu dėl to šis asmuo pradėtas persekioti, arba pranešė apie žinomai nebūtą sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Vagystė

Gruodžio 5 d., apie 10.30 val., Ignalinos turguje iš 50-metės moters rankinės pavogta piniginė su pinigais ir dokumentais, nuolaidų ir banko mokėjimo kortelėmis, auskarais, vairuotojo pažymėjimu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klastotė

Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas, gavus 63-ejų vyro pareiškimą dėl dokumentų suklastojimo.

Smurtas

Gruodžio 5 d. pranešta, kad namuose Tverečiaus sen., 44-erių vyriškis stumdė savo 45-erių sugyventinę. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dingo žmogus

Gruodžio 4 d. Vidiškių sen., 36-erių vyras skambino savo 73-ejų tetai, kuri į skambučius neatsiliepė. Kitą dieną, apie 11 val., nuvykęs pas tetą namo, jos bute nerado.

Vėjo išdaigos

Sekmadienio naktį ūžavęs vėjas Ignalinoje prikrėtė eibių. Kaip vakar ryte sakė miesto seniūnas Valentinas Rumbutis, vėjas prie autobusų stoties nugriovė informacinį stendą, nuvertė mažiausiai penkis kelio ženklus, Draugystės g. nutraukė 0,4 kW elektros linijos laidą, dėl elektros tiekimo sutrikimų buvo ir Vilniaus g. Vakar iki pietų vėjo padariniai buvo likviduoti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje