Skip to content

Laiškai Kalėdų Seneliui!

Tikrai nustebome ir savaip susijaudinome gavę mergaitės laišką, kurį ji paprašė išspausdinti laikraštyje, kad perskaitytų Kalėdų Senelis ir… gal išpildytų jos norą. Mergaitė, sakė, nežinanti Kalėdų Senelio adreso, o laikraštį Senelis tai tikrai juk skaito. Miela Ievute, mes būtinai išspausdinsime tavo laišką. Ir nors sakoma, kad Kalėdų Senelis – išgalvotas personažas, kuriuo tiki tik vaikai, tačiau niekas nežino, ar tikrai stebuklingąją Kūčių naktį į kiemą neatšliuožia elniais pakinkytos rogės, o raudonais drabužiais pasipuošęs barzdotasis dėdė nenusliuogia kaminu į namus ar neįlenda pro praviras balkono duris padėti po egle dovanų. Kalėdų Senelis visuomet buvo mistinis veikėjas, atnešantis į kiekvieno: ir mažo, ir senyvo širdį daugiau džiaugsmo.

Mažoji Ievute privertė susimąstyti ir mus. O gal tikrai gera idėja parašyti viešą laišką Kalėdų Seneliui, kurį, galbūt, perskaitys jūsų tėvai, seneliai, sūnūs, dukros, anūkai, broliai, seserys, mylimieji, ar šiaip geri draugai ir dar greičiau padės Kalėdų Seneliui išpildyti jūsų norus ir svajones!

Kviečiame visus: ir vaikus, ir suaugusius, tikinčius stebuklais, laukiančius jų bei norinčius pasveikinti Kalėdų Senelį, perduoti jam linkėjimų ir paprašyti ko nors, rašyti mums, o mes jūsų laiškus spausdinsime iki pat Kalėdų!

El. paštas: jonas@mignalina.lt arba lina@mignalina.lt!

Kalėdų Seneli!

Labas, aš esu Ieva. Man 7 metukai. Turiu broliuką. Jo vardas Jaunius. Broliukui 2 metukai. Mes turime labai gerą mamytę. Mes su mamyte jau pasipuošėme mažą eglutę. Ji stovi kambaryje. Su mamyte karpėme iš balto popieriaus snaigutes ir angeliukus, kabinome ant eglutės. Papuošėme eglutę ir laukiame tavęs. Labai labai noriu tave pamatyti. Mamytė sakė, kad aš buvau labai gera mergaitė. O aš laukiu ir nesulaukiu tavęs. Širdelė mano liūdi. Kur gi tu, Kalėdų Seneli. Ateik pas mus. Aš tau duosiu sausainių skanių ir dar pienuko. O paskui stipriai stipriai tave apkabinsiu…

Ievutė

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje