Skip to content

Gaisre žuvo ketvirtas žmogus

MI informacija

Gruodžio 20 d., 17.49 val. pranešta apie gaisrą Kūjiškės k. (Ignalinos sen.). Atvykus ugniagesiams, namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Perdegė medinis perdengimas, išdegė kambarys ir sandėliukas. Ugniagesiai darbą pradėjo 18.08 val. 18.59 val. pastato viduje rastas stipriai apdegęs žmogaus kūnas. Nuo stulpo išjungta elektra. Įvykis tiriamas. Šiemet rajone tai jau ketvirtas gaisruose žuvęs žmogus, pernai aukų visai nebuvo.

Gruodžio 19 d., 12.25 val., gaisras kilo Ignalinoje, Ryto g. 9. Rūko M. R. gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, iš medinio namo su mūriniu priestatu vidaus rūko dūmai. Kambaryje dėl degančių suodžių užsidegė grindys. Apdegė 1 m² grindų, spinta. Aprūko kambarys.

Užpultos kaimų parduotuvės

Gruodžio 15 d., apie 2 val., Mielagėnuose suveikus signalizacijai pastebėta, kad nulaužta parduotuvės durų spyna, įsibrauta į vidų ir pasikėsinta pagrobti turto, bet nieko nepaimta. Gal kažkas plėšikus išgąsdino? Po šios nesėkmės, jie (ko gero tie patys) kitą naktį sugrįžo ir gruodžio 16 d., apie 3.40 val., įsilaužė į parduotuvę Ceikiniuose. Nurodytu laiku suveikė signalizacija. Iš parduotuvės pavogta cigarečių, alkoholinių gėrimų, o iš kasos aparato – 100 eurų. Nuostolis tikslinamas. Dėl abiejų atvejų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Policijos nuomone, pagal surinktus įkalčius galima spręsti, kad tai ne vietos girtuoklėlių, o profesionalių vagišių darbas.

„Išdūrė“

Gruodžio 14 d. 21-erių Ignalinos m. gyventoja pranešė, kad gruodžio 13–14 d. apgaulės būdu jos vardu buvo paimti momentiniai kreditai. Pareiškėjai padaryta 1147 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Gruodžio 14 d. N. Daugėliškio sen., Sliesoriškės k., ūkiniame pastate, rastas miręs tris dienas ieškotas 48-erių vyras, kūnas be išorinių smurto žymių. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Laukia nelinksmos Kalėdos

Naktį iš penktadienio į šeštadienį VSAT Ignalinos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus bei Pūškų užkardos pasieniečiai ties Taboro k. patikrinti sustabdė keliu važiavusį automobilį „Audi A6“. Mašiną, paženklintą lietuviškais registracijos numeriais, vairavusi 48-erių Latvijos pilietė turėjo tvarkingus dokumentus. Tvarkingi buvo ir kartu vykusio latvės sutuoktinio, 58-erių lietuvio, turinčio leidimą nuolat gyventi Latvijoje, dokumentai.

Paaiškėjo, kad jame yra įrengtos slėptuvės. Iš slenksčių bei iš už degalų bako esančių ertmių VSAT pareigūnai ištraukė 1866 pakelius cigarečių „Winston Blue“ bei „NZ Gold“, pažymėtus baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais.

Dėl akcizinių prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, Ignalinos rinktinės pasieniečiai lietuviui pradėjo administracinės bylos teiseną. 2014 m. už tokį pat pažeidimą jau baustam vyrui dabar gresia bauda nuo 5792 iki 14 481 euro. Po apklausos abu asmenys paleisti. Automobilis ir jame slėpti rūkalai saugomi Pūškų užkardoje.

Metų brakonierius tinklų dar nedžiauna

,,Metų brakonieriumi“ tituluojamas Švedriškės gyventojas Viktoras Ivanovas ir jo bendrininkas R. Ž. mesti savo nelegalaus verslo, neteisėtai žvejojant statomais tinklais, nesiliauja. Praėjo lygiai dešimt dienų, kai abu buvo sulaikyti neteisėtai gaudę seliavas Tauragno ežere. Šįkart, gruodžio 20 d., sekmadienį, Utenos RAAD Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai minėtus asmenis sulaikė Ažvinčio ež., kai šie, pastatę beveik 300 m tinklų, parplaukė į Švedriškės k. Vėl jiems surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai, vėl paimta valtis, tinklai. Reikia pabrėžti, kad iš šių pažeidėjų vien šiais metais paimta jau penkta valtis. Jiems irgi atėjo ne itin geri laikai, nes paskutines paimtas valtis sunku įvardinti kaip plaukiojimo priemones. Mažai kas drįstų jomis nuplaukti ir keletą metrų – išpuvusiais bortais, kiaurais dugnais, praktiškai visą laiką reikia semti iš jų vandenį. Vienu žodžiu, iki nelaimės – vienas žingsnis. Sveiku protu sunku suvokti, vardan ko taip rizikuojama.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here