Skip to content

Kūčių stalas be žuvų?

Vagystė

Gruodžio 24 d., apie 16 val., pastebėta, kad iš sodybos Linkmenų sen. pavogti įvairūs daiktai. Nuostolis – 650 eurų.

Kūčių stalas be žuvų?

Gruodžio 24 d. sulaikyti pažeidėjai, galvoję, kad šventinę dieną pavyks lengvai ir nepastebėtiems draudžiamu būdu pasigauti žuvies Kūčių stalui. Visgi jie klydo, pažeidėjus pastebėjo neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius ir apie juos informavo Ignalinos agentūros pareigūnus.

Neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai – labai svarbūs aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnų pagalbininkai. Viena iš neetatinių inspektorių funkcijų – pareigūnams teikti informaciją apie aplinkos apsaugą ir gamtos išteklių naudojimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus.

Agentūros pareigūnai, gavę neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus pranešimą apie neteisėtą žvejybą, skubiai išvyko į įvykio vietą prie Alksno ežero (Rimšės sen.). Atvykę, pareigūnai sulaikė Rimšės sen. gyventojus I. P. ir J. M., kurie žvejojo draudžiamu tinkliniu žvejybos įrankiu – statomuoju tinklu. Pažeidėjai žuvų dar nebuvo sugavę, todėl žala žuvų ištekliams nepadaryta, tačiau už žvejybą draudžiamu būdu teks atsakyti. Už Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklių pažeidimą minėtiems asmenims surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai ir nustatyta tvarka bus paskirtos administracinės baudos pagal LR ATPK 87 str. 3 d. nuo 115 iki 289 eurų. Taip pat iš pažeidėjų konfiskuotas tinklas bei medinė valtis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje