Krepšinio turnyre dalyvavo 23 komandos

MI informacija

Gruodžio 23 d. Ignalinos sporto ir pramogų centre vykęs kalėdinis krepšinio 3×3 turnyras pritraukė iš Ignalinos, Švenčionių ir Utenos rajonų bei Visagino miesto.

Varžybos vyko keliose amžiaus grupėse. Tarp 2000 m. gimusių berniukų nugalėjo ignaliniečių komanda „Neptūnas“ (Tomas Baltakis, Ruslan Pavkin ir Nerijus Kėkštas), rezultatu 12:11 įveikę turnyro favoritais laikytus Visagino komandos žaidėjus, kurie liko antri. Trečioji vieta atiteko ignaliniečiams, ketvirti – Dūkšto atstovai.

Senjorų grupėje varžėsi 3 Ignalinos komandos. Nugalėjo „Ignalina I“ (Renatas Juršėnas, Albertas Cicėnas, Linas Gailieša ir Alvydas Kindurys).

Pagrindinėje grupėje susirinko net 16 komandų, kurios burtų keliu buvo paskirstytos į 4 pogrupius. Į kitą etapą pateko 8 komandos, pusfinalį pasiekė Visagino, Ignalinos, Švenčionėlių ir Utenos rajono komandos. Pirmajame pusfinalyje Visagino „Blyneliai“ sunkioje kovoje įveikė Švenčionėlių „Aitvarą“ – 15:14, kiek lengviau ignaliniečiai (15:9) nugalėjo Kirdeikių „Pakasą“. Kirdeikių komanda rezultatu 15:7 šventė pergalę mažajame finale prieš „Aitvarą“, o ignaliniečiai (Mindaugas Ragauskas, Žygimantas Kulda, Darius Dubaka ir Mantas Ilgūnas) 15:9 nugalėjo mažiau patyrusius Visagino atstovus.