Skip to content

Kviečiame registruotis į rekordinę „Bibliomūšių“ lygą

MI informacija

Visos Lietuvos gyventojai jau antrą kartą kviečiami susirungti „Bibliomūšyje“ – interaktyvioje protų mankštoje, kurioje dėl geriausiųjų titulo varžysis užsiregistravusios bibliotekų komandos iš visos Lietuvos. Registracija į „Bibliomūšius“ prasideda sausio 5-ąją ir tęsis iki pat sausio 13-tosios. Laukiama rekordinio skaičiaus bibliotekų, dalyvausiančių tiesioginėje „Bibliomūšio” transliacijoje.

Pernai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyva „Bibliomūšis“ pritraukė beveik 150 komandų iš šalies bibliotekų. Jas sudarė įvairaus amžiaus ir išsilavinimo vietos bendruomenės nariai, bibliotekos partneriai ir savivaldos atstovai, o komandų kapitonais buvo deleguoti bibliotekų darbuotojai.

„Įvertinus sėkmingą praėjusio „Bibliomūšio“ patirtį, šiemet siekiame sulaukti rekordinio skaičiaus Lietuvos bibliotekų, dalyvaujančių žaidime tiesioginės transliacijos būdu. Tikimės, kad užsiregistruos bent 200 šalies bibliotekų komandų. Tad žaidime kviečiame dalyvauti visus entuziastus: vietos verslininkus, socialinius partnerius, valdžios atstovus ir parodyti, ką gali jų biblioteka, ar bibliotekos filialas,“ – teigia projekto „Bibliotekos pažangai 2“ vadovas Eugenijus Stratilatovas.

Tokie žaidimai kaip „Bibliomūšis“ padeda suartinti bendruomenę – įtraukti tiek bibliotekos darbuotojus, tiek jos skaitytojus. Pernai šis žaidimas suteikė tik pačias geriausias emocijas, jis mums labai patiko. Visos geros emocijos liko ir šiemet, tad tikimės ir vėl suburti stiprią komandą ir, žinoma, nepasiduoti priešininkams.

Šiemet „Bibliomūšis“ vyks penkiais etapais, o juose galės dalyvauti visos užsiregistravusios bibliotekos. „Bibliomūšiai“ vyks tiesioginės transliacijos būdu iš Lietuvos Nacionalinės bibliotekos studijos. Šią transliaciją kiekviena komanda stebės tiesiogiai iš savo bibliotekos.

„Bibliomūšio“ etapai vyks kiekvieną trečiadienį (pradedant nuo sausio 20 d.), 17.30 val. Pasibaigus visiems penkiems žaidimo etapams, trys geriausios komandos bus apdovanotos„Knygų mugės“ Vilniuje metu. Nugalėtojų lauks „Pigu.lt“ ir knygynų tinklo VAGA įsteigti prizai.

Dėl daugiau informacijos apie komandų registraciją ir dalyvavimą „Bibliomūšyje“ kreipkitės į  savo biblioteką.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here