Skip to content

Lietuvos žiemos sporto centras džiaugiasi puikiu sezonu

Lietuvos žiemos sporto centre slidinėjimo sezonas atidarytas sausio 7-ąją.  Nuo gruodžio pabaigos beveik pora savaičių gamintas dirbtinis sniegas, o paskui sulaukta ir tikros žiemos. Dabar, pasak centro direktoriaus Broniaus Cicėno, trasos parengtos puikiai, gerai suformuota ir kalnų danga, įvairiais kalneliais ir įrenginiais patobulintas snieglenčių parkas, todėl galima tik pasidžiaugti puikiu oru ir lankytojų gausa. Jų šiais metais tikrai daug, ypač savaitgaliais. Paslidinėti į Ignaliną atvažiuoja nemažai vilniečių, aplinkinių rajonų gyventojų, užsieniečių. Bronius Cicėnas sako, kad jei tokia graži žiema išsilaikys dar apie du mėnesius, tai sezonas bus baigtas pelningai.

Pakalbinti slidininkai ir snieglentininkai buvo gerai nusiteikę ir tikrai patenkinti slidinėjimo sąlygomis, tik minėjo, kad keltuvai galėtų būti ir naujesni. Kaip sakė direktorius, dirbdamas aptarnavimo sferoje kritikos neišvengsi. Pasitaiko keltuvų gedimų, tačiau avarinė tarnyba stengiasi kuo greičiau trūkumus pašalinti. Pastabų ignaliniečiams turi ir pats direktorius. Jis prašo trasomis nevažinėti sniego rogėmis ir keturračiais, nes taip jos sugadinamos. „Būkime mandagūs, svetingi ir galvokime ne tik apie save…“, – sakė B. Cicėnas. Jis taip pat priminė, kad centre vyksta daug sporto renginių. Jau surengtas Lietuvos jaunimo slidinėjimo čempionatas, lygumų slidinėjimo varžybos. Artimiausias ir didžiausias šio sezono renginys – sausio 30–31 d. vyksianti Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ žiemos sporto šventė.

Primename, kad Lietuvos žiemos sporto centre veikia vienintelė Lietuvoje distancinio (lygumų) slidinėjimo trasa su dirbtinio sniego danga: pasirinktinai distancijų ilgis 0,5 km, 1 km, 1,3 km,1,5 km, 2 km (sujungta su trasa ant ežero – 4,3 km), taip pat  trasos su natūraliu sniego sluoksniu 5 km, 6 km, 7,5 km, 10 km per Ažušilės kalvas. Veikia dvi Kalnų slidinėjimo trasos (aplink mišką, stačioji ir pradedantiesiems – „varlynukas“) su keltuvais.

Ant ežero įrengta čiuožykla. Dirba slidžių nuomos punktas, nakvynei siūlomas viešbutis.

Slidžių nuomos punkto darbuotojas Dainius Šeduikis patikino, kad inventoriaus yra užtektinai, o lankytojai dažniausia būna malonūs, negaili pagyrų Ignalinai. Nuomos punktas gražiai sutvarkytas, erdvus. Čia galima išsinuomoti įvairių slidžių, snieglenčių, pačiūžų, rogučių ir kt.

Darbo laikas:

darbo dienomis – nuo 12 iki 20 val.

šeštadieniais – nuo 10 iki 21 val.

sekmadieniais – nuo 10 iki 19 val.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje