Skip to content

Ignalinos badmintono klubo antrojo gimtadienio turnyras

MI informacija

Ignalinos badmintono klubas šventė savo antrąjį gimtadienį. Ta proga vyko turnyras, kuriame dalyvavo 27 Ignalinos badmintonininkai ir 27 svečiai iš Kelmės, Kauno ir Vilniaus klubų. Salėje vyravo tikra gimtadienio atmosfera, buvo iškeptas 21 kg tortas. Netrūko ir žiūrovų, kurie susidomėję stebėjo varžybas.

Buvo žaidžiama visose kategorijose (vyrų ir moterų vienetai bei mišrūs dvejetai) dvejose pajėgumo grupėse (B ir C). Užimtos vietos: vyrų vienetuose B grupėje: 1 – Fernandas Juchnevičius (Ignalinos BK), 2 – Vytautas Kisielius (Ignalinos BK), 3– Artiomas Nikitinas (Vilniaus BK).

Moterų vienetuose B grupėje: 1– Sandra Damaškaitė (Ignalinos BK), 2– Samanta Golubickaitė (Ignalinos BK), 3– Lina Drūteikaitė (Ignalinos BK).

Vyrų dvejetuose B grupėje: 1– Ramūnas Kavaliauskas ir Mindaugas Dagilis (Vilniaus CBC), 2– Artūras Olšauskas ir Dainius Čeplinskas (Vilniaus CBC), 3– Fernandas Juchnevičius ir Vytautas Kisielius (Ignalinos BK).

Moterų dvejetuose B grupėje: 1– Sandra Damaškaitė ir Lina Drūteikaitė (Ignalinos BK), 2– Jelena Puchova ir Justė Žibūdienė (Vilniaus CBC), 3– Kotryna Martinaitienė (Vilniaus CBC) ir Sonata Zinkevičienė (Kauno „Setas“).

Mišriuose dvejetuose B grupėje: 1– Mindaugas Dagilis ir Toma Rakauskaitė (Vilniaus CBC), 2– Fernandas Juchnevičius ir Sandra Damaškaitė (Ignalinos BK), 3– Ramūnas Kavaliauskas (Vilniaus CBC) ir Jurgita Kalpokaitė (Kelmės BK).

Vyrų vienetuose C grupėje: 1– Rytis Šakalys (Ignalinos BK), 2– Tomas Luneckas (Ignalinos BK), 2– Paulius Drabatas (Ignalinos BK).

Moterų vienetuose C grupėje: 1– Snežana Poklikajeva (Ignalinos BK), 2– Vita Jurevičiūtė (Ignalinos BK), 3– Gerda Dembskytė (Kelmės BK).

Vyrų dvejetuose C grupėje: 1– Artūras Grunda ir Justinas Skarinkevičius (Ignalinos BK), 2– Rytis Šakalys ir Paulius Drabatas (Ignalinos BK), 3– Laimutis Dubaka ir Tomas Luneckas (Ignalinos BK).

Moterų dvejetuose C grupėje: 1– Rita Bielinytė ir Samanta Golubickaitė (Ignalinos BK), 2– Goda Juršėnaitė ir Snežana Poklikajeva (Ignalinos BK), 3– Lorena Valantiejienė ir Gerda Dembskytė (Kelmės BK).

Mišriuose dvejetuose C grupėje: 1– Justinas Skarinkevičius ir Goda Juršėnaitė (Ignalinos BK), 2– Rytis Šakalys ir Aušra Kisieliūtė (Ignalinos BK), 3– Artūras Grunda ir Rita Petrovaitė (Ignalinos BK).

Pasibaigus badmintono turnyrui salėje, varžybų atmosfera persikėlė į Ignalinos pramogų centrą, kur visi dalyviai, suskirstyti komandomis, varžėsi boulingo turnyre. Ignalinos badmintono klubas dėkoja visiems, kurie dalyvavo mūsų šventėje! Tikimės, kad kasmet prie badmintono bendruomenės prisijungs vis daugiau ignaliniečių ir kitame gimtadienyje mūsų būrys bus dar gausesnis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje