Skip to content

Dar vienas Eriko sidabro medalis

Sausio 28–30 d. Kaune vyko atviros Lietuvos suaugusiųjų plaukimo žiemos pirmenybės, kur susirinko beveik 300 plaukikų iš Lietuvos, Baltarusijos, Moldovos ir Latvijos. Čia dalyvavo ir stipriausi Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai. Tai buvo pirmas šio sezono startas olimpinio ilgio (50 m) baseine.

Geriausias 2015 m. Ignalinos jaunasis sportininkas Erikas Kapočius įrodė, kad šis vardas jam buvo suteiktas ne veltui. 15-metis plaukikas garbingai kovojo su žymiai vyresniais varžovais. Kompleksinio plaukimo 200 m nuotolyje Erikas pagerino savo asmeninį, o tuo pačiu ir 2,5 sek. Ignalinos rekordą (2 min. 11,27 sek.), nusileido tik šios rungties jaunimo olimpinių žaidynių vicečempionui Povilui Strazdui ir iškovojo sidabro medalį.

Ketvirtąją vietą geriausių Ignalinos jaunųjų sportininkų rinkimuose užėmusi Evita Mudėnaitė taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą 50 m krūtine rungtyje (34,78 sek.) ir įvykdė kandidatės į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvą. Šioje rungtyje Evita tarp 29 dalyvių užėmė 11 vietą.

Nedaug iki kandidato į Lietuvos plaukimo meistrus normatyvo trūko švenčioniškiui Mantui Laguckui. Jis gerino asmeninius ir Ignalinos rekordus 50 m peteliške (26,54 sek.), 50 m krūtine (31,60 sek.) ir 50 m laisvuoju stiliumi (25,33 sek.). Plaukdamas 50 m peteliške Mantas pateko į pusfinalį, tarp 16 stipriausiųjų plaukikų, ir iškovojo 11 vietą. Iš viso šioje rungtyje dalyvavo 53 plaukikai.

Vasario 5–6 d. mūsų plaukikai startuos Lietuvos jaunių-jaunimo žiemos pirmenybėse Alytuje, o dar jaunesni plaukikai vasario 4–5 d. dalyvaus draugiškose tarptautinėse plaukimo varžybose Jelgavoje.  

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje