Skip to content

Teismas paskelbė nuosprendį kosmetologei

Juristai24 .lt

2016 m. sausio 7 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas baigė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 54-erių panevėžietė, teikianti kosmetologės paslaugas, buvo kaltinama dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo bei dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla.

Teismas pripažino R. S. (duomenys neskelbtini) kalta dėl sveikatos sutrikdymo ir jai skyrė 1 metų ir 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Taip pat priteisė nukentėjusiajai atlyginti 180,87 Eur turtinės ir 1500 Eur neturtinės žalos.

Dėl neteisėto vertimosi komercine, ūkine, finansine ar profesine veikla teismas R. S. išteisino, kaip nepadariusią

nusikalstamos veikos.

Bylos duomenimis, kosmetologė R. S. pacientei atliko elektrokoaguliacijos procedūrą – specialiu prietaisu pašalino apgamus ir keratomas. Pacientei buvo padarytas 31 odos pažeidimas, dėl to kilo komplikacijų ir buvo nesunkiai sutrikdyta nukentėjusiosios sveikata.

Baudžiamoji byla buvo nagrinėjama neviešuose teismo posėdžiuose.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Panevėžio apygardos teismui.

Informacijos šaltinis: www.pat.lt

Savo klausimus, pasiūlymus ar pastabas galite tiesiogiai siųsti JURISTAI24.LT elektroniniu paštu info@juristai24.lt. Dėl privačios konsultacijos, dokumentų parengimo ar kitų teisinių paslaugų galite tiesiogiai kreiptis telefonu 8 624 83459. Anonimiškumas garantuojamas.

Pastaba. JURISTAI24.LT teisės naujienų skyrelyje skelbiamos informacijos atžvilgiu yra informacijos perdavėjas, bet ne jos autorius.

Daugiau informacijos interneto tinklalapyje www.juristai24.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/juristai24.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here