Skip to content

Ignalinos plaukikų derlius – 13 medalių

Vasario 4–6 d. net 23 Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai buvo išvykę į varžybas. 19 sportininkų dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Jaunieji talentai“ Jelgavoje, o 4 plaukikai – Lietuvos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybėse Alytuje. Ignaliniečiai šiose varžybose ne kartą lipo ant nugalėtojų ir prizininkų pakylos: iš Alytaus parvežti 9 medaliai, iš Jelgavos – 4.

Net 8 medalius iš Lietuvos jaunių ir jaunimo žiemos pirmenybių parvežė Erikas Kapočius. Jis buvo pirmas 200 m ir 400 m kompleksinio plaukimo rungtyse ir jaunimo, ir jaunių amžiaus grupėse, aukso medalius tarp jaunių Erikas taip pat laimėjo, plaukdamas 200 m ir 100 m krūtine, o jaunimo grupėje šiose rungtyse ignalinietis iškovojo antrąją ir trečiąją vietas. Absoliučioje įskaitoje pagal reitingo taškus IKSC plaukikas užėmė trečiąją vietą ir buvo apdovanotas 40 Eur. piniginiu prizu. Bronzos medalį, plaukdama 100 m krūtine, tarp jaunių merginų iškovojo Evita Mudėnaitė.

Jelgavoje savo universalumą plaukiant visais stiliais įrodė jaunasis plaukikas Džiugas Karklelis. Jis iš šių varžybų grįžo su trimis medaliais: 200 m nugara rungtyje Džiugas iškovojo auksą, 200 m kompleksiniame plaukime – sidabrą, 200 m laisvuoju stiliumi – bronzos medalį. 2006–2007 m. amžiaus grupėje, plaukdama 50 m krūtine, antrąją vietą iškovojo Mija Saikauskaitė.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje