Skip to content

Teismas ignaliniečiui uždraudė naudotis „Facebook“

Juristai24 .lt

Šakių rajono teismas sukčiavusiam 28-erių Ignalinos r. gyventojui Andriui A. paskelbė iki šiol negirdėtą nuosprendį: keturiems mėnesiams apribojo laisvę bei per šį laiką uždraudė naudotis socialiniu tinklu „Facebook“ ir žaisti internetinius žaidimus.

Į teisėsaugos akiratį Andrius pateko praėjusių metų pabaigoje, kai Šakių r. gyvenantis nepilnametis pasiskundė policijai dėl apgavystės. Nukentėjęs jaunuolis „Facebook“ aptiko Andriaus skelbimą apie parduodamą išmanųjį telefoną „iPhone 5“.

Nepilnametis susitarė su pardavėju, jog šis jam atsiųs telefoną į Šakių rajoną. Andrius iš pradžių buvo nurodęs mažesnę išmaniojo telefono kainą. Ją po pokalbio su pirkėju padidino iki 150 eurų, tačiau nepilnamečio tai neatbaidė.

Siuntinį gavęs jaunuolis apstulbo: vietoj išmaniojo „iPhone 5“ pakete buvo du seni telefonai „Nokia 3310“ ir Nokia 6070“. Nesąžiningą pardavėją nepilnametis apskundė policijos pareigūnams. Apklausiamas Andrius neneigė, jog apgavo nepilnametį ir teisinosi esą labai reikėję pinigų. Vidurinio išsilavinimo, anksčiau neteistas, nedirbantis jaunas vyras prisipažino, jog jis nuolat žaidžia azartinius žaidimus.

Andrius atlygino nepilnamečiui padarytą žalą, susitaikė su nukentėjusiuoju. Ar Andrius vykdo Šakių rajono teismo nurodymus (nesinaudoti „Facebook“ ir nežaisti internetinių žaidimų), privalo kontroliuoti probacijos tarnybos darbuotojai.

Informacijos šaltinis: www.lrytas.lt

Savo klausimus, pasiūlymus ar pastabas galite tiesiogiai siųsti JURISTAI24.LT elektroniniu paštu info@juristai24.lt. Dėl privačios konsultacijos, dokumentų parengimo ar kitų teisinių paslaugų galite tiesiogiai kreiptis telefonu 8 624 83459. Anonimiškumas garantuojamas.

Pastaba. JURISTAI24.LT teisės naujienų skyrelyje spausdinamos informacijos atžvilgiu yra informacijos perdavėjas, bet ne jos autorius.

Daugiau informacijos interneto tinklalapyje www.juristai24.lt ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/juristai24.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here