Skip to content

Sulaikė kanapes auginusį jaunuolį

MI informacija

Vasario 10 d., apie 23.45 val., Ignalinoje, Vilniaus gatvėje, buvo sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo 18-metė mergina. Kartu važiavo ir 21-erių jaunuolis. Automobilio patikros metu policijos pareigūnai oro filtro angoje rado apie 30 g į polietileninį maišelį susuktos žalsvos spalvos augalinės kilmės, kaip įtariama, narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Įtariamieji, Visagino miesto gyventojai, sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Kratų metu 21-erių metų jaunuolio bute rastos 28 auginamos kanapės, įranga joms auginti, šaudmuo ir granatos sprogdiklis.

Už nurodytus teisės pažeidimus numatyta atsakomybė pagal LR BK 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti), LR BK 253 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis) ir LR BK 265 str. (neteisėtas aguonų ar kanapių auginimas).

Grasino peiliu

Vasario 16 d., apie 0.40 val., N. Daugėliškio sen. sulaikomas neblaivus (2,73 prom.) 27-erių vyriškis nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų padėti rankose laikomą peilį, todėl prieš jį buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“. 

Smurtas

Vasario 11 d., apie 21.30 val., Vidiškėse namo laiptinėje neblaiviai (2,51 prom.) moteriai neblaivus (3,33 prom.) 40-metis sugyventinis 3 kartus ranka sudavė per galvą. Vyriškis uždarytas į areštinę.

Vasario 13 d., apie 10.20 val., Linkmenų sen., namuose įvykusio konflikto metu, neblaivus (1,68 prom.) 40-metis vyriškis, trenkdamas į sieną, praskėlė galvą 35-erių broliui. Įtariamasis sulaikytas.

Niekdariai

Pranešta, kad dar sausio 28 d., atliekant daugiabučio gyvenamojo namo Ignalinoje, Technikos g., apžiūrą, nustatyti namo sienos apgadinimai. Nuostolis – 300 eurų.

Mirtis

Vasario 15 d. savo namuose Kazitiškio sen. rastas miręs 74-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl mirties priežasties nustatymo.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje