Skip to content

Bėglį padėjo surasti ir gyventojai

MI informacija

Penktadienį rašėme, kad tris dienas ieškotas įtariamasis nužudymu, 35-erių didžiasalietis Vitalijus Baliko, ketvirtadienį buvo sulaikytas. Kaip tai įvyko.

Kai vasario 22-osios rytą 45-erių negyvą motiną su smurto žymėmis namuose rado jos nepilnametis sūnus, įtarimai dėl nužudymo krito ant moters sugyventinio V. Baliko, tačiau vyriškis buvo dingęs. Buvo paskelbta įtariamojo paieška, žiniasklaidoje išplatinta jo nuotrauka. Vasario 25 d. rytą Utenos apskrities VPK pareigūnai, tikrindami Didžiasalio daugiabučių rūsius, viename jų rado įtariamąjį ir jį sulaikė.  Šiam ikiteisminiam tyrimui vadovaujanti  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė dėkoja žmonėms, aktyviai prisidėjusiems prie V. Baliko paieškų. „Įtariamojo paiešką vykdę pareigūnai sulaukė daug pilietiškai nusiteikusių žmonių skambučių, pranešimų, kur jis gali būti pasislėpęs. Džiugu, kad žmonės nėra abejingi – juk taip prisidedama prie saugesnio visuomenės gyvenimo“, – sakė prokurorė J. Sabaliauskienė. 

Penktadienį prokuratūra kreipėsi į Utenos rajono apylinkės teismą, prašydama įtariamąjį suimti maksimaliam 3 mėnesių laikotarpiui. Teismas prokurorų prašymą patenkino.

Sudaužė vitriną

Vasario 26 d., apie 1.45 val., suveikus signalizacijai, pastebėta, kad išdaužtas parduotuvės, esančios Ignalinoje, Geležinkelio g., vitrinos stiklas. Nuostoliai tikslinami.

Mirtis

Vasario 25 d. Ignalinoje, Geležinkelio g., savo namuose rastas miręs 63-ejų vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas jo mirties priežasčiai nustatyti. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje