Skip to content

Aukštyn ratais

MI informacija

Kovo 7 d., apie 11 val., Ignalinos–Švenčionių kelyje ties Zablatiške, neblaivus Šventos k. (Švenčionių r.) 25-erių gyventojas posūkyje ir šlapiame kelyje nesuvaldė „Audi“ automobilio, nuvertė kelio ženklą, stulpelį, apie 50 m lėkė pakelės šlaitu ir galiausiai apsivertė aukštyn ratais. Kartu važiavęs „audinės“ keleivis taip pat buvo neblaivus, o vairuotojas neturėjo dar ir vairuotojo pažymėjimo. Po avarijos abu išsiropštė iš automobilio, nuėmė jo valstybinius numerius ir spruko į pakelės miškelį. Policiją iškvietė ir nubėgančius pastebėjo pro šalį važiavę vairuotojai. Atvykę pareigūnai bėglius surado tūnančius pušyne. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, abu dienos herojai policijai žinomi, jau buvo ne kartą įkliuvę. Vairuotojui surašytas protokolas, baudą skirs teismas.

Vagystės

Kovo 3 d., apie 20.20 val. pastebėta, kad iš automobilio „Opel Astra“, stovėjusio Ignalinoje, Vasario 16-osios g., pavogti 48-erių molėtiškiui priklausantys 180 eurų.

Kovo 8 d., apie 8 val., Ignalinoje, Atgimimo g., automobilių stovėjimo aikštelėje nuo automobilio pagrobti abiejų išorinių atbulinio vaizdo veidrodėlių stikliukai. Nuostolis – 500 Eur.

Smurtas

Kovo 6 d., apie 2 val., Strigailiškyje, naktinio klubo rūkykloje, 20-metį sumušė nepažįstamas asmuo.

Mirtis

Kovo 7 d. Mielagėnų sen. savo namuose rastas miręs 54-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl jo mirties priežasties nustatymo.

Kontrabanda

Kovo 6 d. VSAT Ignalinos rinktinės Pūškų užkardos pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot 806“ baltarusiškais registracijos numeriais. Pasieniečiai turėjo išankstinės informacijos, kad 30 metų automobilio vairuotojas, Vitebsko gyventojas, ir kartu kaip keleivis vykęs 31-erių metų vyras, irgi Baltarusijos pilietis, gali gabenti nelegalų krovinį. Automobilį nuspręsta pristatyti į Pūškų užkardą ir detaliai patikrinti. Patikros metu įvairiose automobilio ertmėse pasieniečiai rado 801 pakelį cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Vairuotojui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėta administracinės bylos teisena. Jam gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų ir  automobilio konfiskavimas. Bylą nagrinės teismas. Pasieniečiai vairuotojui įteikė šaukimą į jį atvykti. Po apklausų abu užsieniečius VSAT pareigūnai paleido. Cigaretės ir automobilis saugomi Pūškų užkardoje.

Šeši pažeidėjai

Kovo 5 d. Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento Ignalinos agentūra surengė reidus. Jų metu patikrino 52 žvejus mėgėjus, nustatė šešis aplinkosauginius pažeidimus. Joskučio ir Asėko ežeruose sutiko žvejų, žvejojusių be žvejybos leidimo. Asalnų ežere trys žvejai žvejojo, pažeisdami Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles. Norėdami pagauti lydekų, buvo pastatę net 14 palaidinių, masalui naudojant gyvą žuvelę. Pareigūnai iš pažeidėjų paėmė grąžtą, dvi meškeres, keturiolika palaidynių. Informacija apie pažeidimus perduota Utenos RAAD Administracinių bylų nagrinėjimo skyriui. Pažeidėjų laukia nemažos baudos bei įrankių konfiskavimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje