Skip to content

„Ignalinai“ čempionatas baigėsi

Lietuvos regionų krepšinio lygos čempionate prasidėjo atkrintamosios varžybos, kai vieno pogrupio komandos susitinka su kito pogrupio komandomis. Poros žaidžia  iki dviejų pergalių. „Ignalinos“ krepšininkai, B diviziono A grupėje užėmę aštuntąją vietą, susitiko su B grupėje devintąją vietą užėmusia Šiaulių „Policijos“ komanda.

Pirmose rungtynėse namuose ignaliniečiai be vargo sudorojo šiauliečius rezultatu 99:85 (29:23, 39:13, 14:21, 17:28). Tose rungtynėse mūsiškiai pataikė net 17 tritaškių metimų, o daugiausia taškų komandai pelnė: Tomas Gasparavičius – 28, Donatas Janavičius – 21, Žygimantas Kulda – 18, Mindaugas Ragauskas – 10 tšk.

Jau kitą dieną antrosios rungtynės žaistos Šiauliuose. Į jas nuvyko tik penki žaidėjai, kurie be pakeitimų žaidė visą rungtynių laiką, atkakliai kovojo, bet rungtynes pralaimėjo 72:75 (22:23, 24:22, 16:17, 10:13). Pataikyti tik du tritaškiai metimai, kai varžovai jų įmetė 11. Tarp mūsiškių taškus pelnė visi žaidėjai: M. Ragauskas – 23, Gytis Steckis – 20, T. Gasparavičius – 13, Ž. Kulda – 9 ir Evaldas Luneckas – 7 tšk.

Trečiosios rungtynės po dviejų dienų vėl Ignalinoje. Jos prasidėjo atkaklia apylyge kova ir po pirmojo kėlinio švieslentėje švietė skaičiai – 21:21. Antrajame kėlinyje žaidimas vyko banguotai: tai viena komanda be atsako įmesdavo 5–6 taškus, tai kita kaip mat išlygindavo „duobę“ ir pabėgdavo į priekį. Kėlinio pabaigoje ignaliniečiai eilinį kartą pabėgo nuo varžovų ir kėlinį laimėjo 18:12.

Kaip jau buvo ne kartą, koją pakišo trečiasis kėlinys. Mūsiškių žaidimas pasidarė vangus, sunkus, imta klysti paprasčiausiose situacijose, neįmesta iš patogiausių padėčių. Varžovai, išlyginę rezultatą ir persvėrę jį savo naudai, pajuto žaidimo skonį. Jiems viskas sekėsi, o ignaliniečiai po aikštelę bėgiojo tarsi užhipnotizuoti, tarsi be noro laimėti. Kėlinį „Ignalina“ pralaimėjo 11:21. Tas pats vyko ir paskutiniame rungtynių ketvirtyje. Kai porą kartų mūsiškiai buvo priartėję prie varžovų per vieną taiklų metimą, atrodė – gal pagaliau atsities. Bet po minutės vėl skirtumas išaugdavo šiauliečių naudai. Tad kėlinys pralaimėtas 21:33, o rungtynės – 71:77. Siekti pergalės rungtynėse ir išeiti į kitą etapą gal trukdė ir tai, kad kitame atkrintamųjų varžybų etape pergalės atveju laukė stipri Radviliškio ŠSPC komanda, B grupės nugalėtoja, kurią įveikti būtų itin sunku. Ignaliniečių skriaudėjus – Šiaulių „Policiją“ – ji po to du kartus įveikė dideliais skirtumais ir nužingsniavo toliau, o šiauliečiai, kaip ir ignaliniečiai, savo pasirodymą šiame RKL čempionate baigė.

Paskutinėse rungtynėse mūsiškiai pataikė 12 tritaškių (varžovai 8), o daugiausia taškų pelnė: Marius Valkauskas – 19, Ž, Kulda – 15, T. Gasparavičius – 14, D. Janavičius – 8 tšk.

Autoriaus nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje