Skip to content

Apginklavo socialinius darbuotojus

Jonas BALTAKIS

Prieš pusantro mėnesio vykusiame rajono seniūnijų socialinių darbuotojų susitikime su rajono savivaldybės administracijos darbuotojais, pirmieji skundėsi, kad lankydamiesi pas žmones neretai nukenčia nuo palaidų šunų ar girtų agresyvių piliečių (tokie atvejai ne pavieniai). Buvo pareikštas noras socialinius darbuotojus aprūpinti apsaugos priemonėmis. Tuomet savivaldybė pažadėjo tai padaryti, o dabar – ištesėjo. Penktadienį susirinkusiems soc. darbuotojams ir rajono Vaikų teisių skyriaus specialistėms tokios priemonės buvo išdalintos. Iš viso – 15 komplektų.

Jas susirinkusiems seniūnijų atstovams pristatė ir paaiškino kaip naudotis savivaldybės administracijos vyr. specialistas Artūras Česliokas. Dalyvavo rajono vadovai, policijos atstovai. Kiekvienas soc. darbuotojas gavo po maišelį „ginkluotės“, kuriame dujų balionėlis, gintis nuo agresyvių girtuoklių, ultragarsinis šunų atbaidytuvas ir higieninės dezinfekcijos priemonės rankoms nusiplauti, apsilankius kai kuriuose ne itin švariuose namuose.

Vieno tokio komplekto kaina – apie 55 eurus, o iš viso pirkinys savivaldybei atsiejo 725 Eur. Ką padarysi, tokie laikai ir žmonių saugumas kainuoja.

Autoriaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here