Krepšinio aikštelėje – ,,Senjorų“ kovos

MI informacija

Tęsiasi VI Rytų Aukštaitijos senjorų ,,39+“ krepšinio pirmenybių kovos ,,Jaros sauga“ taurei laimėti. Ignaliniečiai susitiko su Ukmergės krepšininkais.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai ir baigėsi rezultatu 12:15 ukmergiškių naudai. Antrajame kėlinyje persvarą įgijo svečiai ir jį laimėjo 21:14. Trečiasis kėlinys –17:13 svečių naudai, o rungtynės baigėsi 72:52 Ukmergės senjorų pergale. Rezultatyviausi žaidėjai tarp ignaliniečių buvo G. Panavas, pelnęs 19 taškų, ir V. Kindurys – 12 taškų. Iš varžovų komandos į krepšį pataikyti tądien geriausiai sekėsi R. Bundoniui, pelniusiam 24 taškus.

Nors rungtynėse su ukmergiškiais ignaliniečiams pritrūko sėkmės, visai kitokį vaizdą išvydome po poros dienų, varžantis su Utenos ,,Amber Forest“ komanda. Pirmajam kėliniui pasibaigus – 15:10 ignaliniečių naudai, vėliau atotrūkis nuo varžovų tik didėjo, o rungtynes 62:47 laimėjo šeimininkai (15:10, 27:5, 10:15, 10:17). Rezultatyviausi žaidėjai buvo V. Kindurys (17 taškų) ir V. Trapikas (14 taškų).