Skip to content

Pavogė traktorių

MI informacija

Balandžio 3 d., apie 21.30 val., iš garažo Ignalinos sen. pavogtas traktorius. Nuostolis – 1500 eurų.

Balandžio 5 d., apie 10 val., pastebėta, kad iš valtinės, esančios Ignalinos sen., pagrobti du benzininiai valčių varikliai ir įvairių elektrinių darbo įrankių. Nuostolis – 2910 Eur.

Žolė tebedega

Balandžio 4 d. Salomenkos k. (Mielagėnų sen.) išdegė 50 arų žolės, Erzvėte – 100 arų, Ceikiniuose – 500 arų žolės, 100 arų miško paklotės, sudegė 7 ritiniai šieno.

Biznas dūkštiečio biznis

Atsižvelgus į būtinybę vandens telkiniuose gerinti plėšriųjų žuvų populiacijų būklę, šalyje kovo 20 d. pradėta vykdyti akcija ,,Lydeka 2016“. Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai, vykdydami su akcija susijusius reidus, tikrino ir Ignalinos ežerus.

Neteisėtai žvejojęs vyras sutiktas Dysnos ežere. Rajono agentūros pareigūnai tris dienas stebėjo šį, brakonierių itin pamėgtą  ežerą. Vyras buvo pastebėtas išplaukiantis į ežerą gumine valtimi. Lukterėję, pareigūnai sulaikė į krantą grįžusį „žveją“, Dūkšto gyventoją, kuris buvo išplaukęs tikrinti pastatyto tinklo. Dūkštietis turėjo sugavęs lydeką ir 2 kg kuojų. Už šį žvejybos taisyklių pažeidimą pagal ATPK 87 str. 3 d. bus skirta nuo 115 iki 289 eurų administracinė bauda, konfiskuoti žvejybos įrankiai ir guminė valtis. Taip pat teks atlyginti daugiau nei 300 eurų  gamtai padarytą žalą. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje