Skip to content

Būkime aktyvūs jubiliejinės miesto šventės dalyviai

MI informacija

Šiemet Ignalinos miestas švenčia 150-ties metų jubiliejų. Pagrindiniai renginiai vyks birželio 24–25 d. Pirmąją šventės dieną bus aukojamos šv. Mišios už Ignaliną ir ignaliniečius, vyks rajono amatininkų ir ūkininkų mugė, iškilmingas rajono tarybos posėdis, naujos skulptūros miesto aikštėje atidarymas, užsienio miestų partnerių ir kaimyninių rajonų meno kolektyvų pasirodymai, estrados žvaigždžių koncertai.

Antrosios  dienos renginiai  prasidės prie Paplovinio ežero, kur vyks linksmasis vandens karnavalas, vėliau teatralizuota eisena keliausime į vasaros estradą. Miesto gimtadienis – tai šventė, kurioje norėtume matyti  ignaliniečius ne  pasyviai stebinčius renginius, o aktyviai juose dalyvaujančius, įvairiais būdais prisidedančius prie šventinių pramogų.

Todėl visas miesto bendruomenes, privačias įstaigas birželio 25 d. kviečiame dalyvauti linksmajame Ignalinos vandens parade Paplovinio ežere. Siūlome savo valtis, baidares, plaustus nuotaikingai dekoruoti Ignalinos miesto istorijos atributais, simbolika, gimtadienio akcentais ar kitomis vizualiomis priemonėmis, susijusiomis su Ignalina. Džiaugsimės bet kokia kūrybiška Jūsų iniciatyva. Tai bus  nuotaikingas reginys ir maloni dovana mūsų miestui bei jo svečiams.

Apie savo ketinimus iki balandžio 30 d. prašome pranešti atsakingam asmeniui – Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistei Rasai Juodagalvienei. Tel. (8 386) 52908, el. p. rasa.juodagalviene@ignalina.lt.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje