Skip to content

Ignaliniečiai pasodino 5000 medelių

Lina RAGINYTĖ

Pasodinti medį – gana reikšmingas ir prasmingas darbas. Šį pavasarį Generalinė miškų urėdija ir visos 42 miškų urėdijos organizavo visuotinę medelių sodinimo talką, per kurią pasodinta rekordiškai daug medelių. Medelius sodino ir ignaliniečiai. Ignalinos miškų urėdijos darbuotojai talkininkų laukė Kalviasalio miške, Daugėliškio girininkijoje.

Šioje gražioje ir prasmingoje akcijoje dalyvavo 40 žmonių, kurie ir pasodino lygiai 5000 jaunų berželių ir eglučių. Pasak urėdijos darbuotojos Jolantos Burokienės, didžioji pagalba šiemet buvo Daugėliškio vaikų globos namų auklėtiniai, kurie dirbo su didžiuliu įkvėpimu ir entuziazmu. Dar akcijoje dalyvavo viena savivaldybės darbuotoja ir visas būrys urėdijos darbuotojų. Liūdna, kad palyginus labai mažas visuomenės atstovų susidomėjimas šia akcija, tačiau svarbiausia – kad medeliai pasodinti. O kitais metais talkininkų bus bent jau du kartus daugiau.

Talkininkais rūpinosi ne tik gamta, dovanodama puikų orą, bet ir urėdijos darbuotojas Vygantas Balinskas, visiems ant laužo pagaminęs  pietus – skaniai pagardintus makaronus, arbatą. Ir darbas atliktas, ir sveikata gryname ore bei geromis emocijomis ir puikiais įspūdžiais pasirūpinta. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here