Skip to content

Ignalinietis pagerino 38-erius metus gyvavusį Lietuvos rekordą

MI informacija

Šį savaitgalį Ignalinos plaukikai buvo išvykę į Latvijos pajūrį ir dalyvavo atvirame Liepojos miesto čempionate. Mūsiškiai vėl grįžo su medaliais ir net su Lietuvos rekordu.

Nė trylikos metų dar neturintis Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikas Džiugas Karklelis Liepojoje išdrįso plaukti sunkią 800 m laisvuoju stiliumi distanciją. Jaunasis mūsų sportininkas įveikė šį nuotolį per 9 min. 29,36 sek. ir pagerino Lietuvos berniukų iki 13 metų rekordą. Šis rekordas gyvavo nuo 1978 m. ir priklausė kauniečiui A. Furmanavičiui (9 min. 38,00 sek.).

Gerai sekėsi ir kitiems mūsų plaukikams. Erikas Kapočius neturėjo sau lygių 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje, o jo rezultatas 2 min. 04,21 sek. (687 reitingo taškai) – lėmė, kad absoliučioje šių varžybų įskaitoje Erikas iškovojo ketvirtąją vietą ir buvo apdovanotas 60 Eur piniginiu prizu. Dovilė Mikoliūnaitė iš šių varžybų parsivežė tris medalius. Plaukdama 200 m krūtine ji laimėjo aukso, o 100 m krūtine ir 100 m kompleksiniu plaukimu – bronzos medalius. Evita Mudėnaitė 100 m krūtine rungtyje liko antra, o plaukdama tuo pačiu stiliumi 200 m – trečia. Vaikų amžiaus grupėje trečiąsias vietas iškovojo Ditas Šidlauskas ir Rokas Ervinas Česūnas.

P. S. Apie Džiugo pasiektą Lietuvos rekordą rašo ir DELFI.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje