Skip to content

Dar vienas sėkmingas mūsų plaukikų savaitgalis

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Balandžio 22–23 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai dalyvavo varžybose Taline ir Klaipėdoje.

Taline vyko Baltijos šalių čempionatas suaugusiųjų ir jaunių grupėje. Į Lietuvos jaunių rinktinės sudėtį šiemet pateko du ignaliniečiai. Erikas Kapočius ir Evita Mudėnaitė ženkliai prisidėjo prie Lietuvos rinktinės pergalės šių varžybų komandinėje įskaitoje, Estijos jaunių rinktinė liko antra, Latvijos – trečia. Individualioje įskaitoje Erikas iškovojo tris aukso, vieną sidabro ir vieną bronzos medalį, taip pat laimėjo kombinuotą estafetę su Lietuvos komanda. Evita lipo ant nugalėtojų pakylos, nes buvo nepralenkiama 50 m krūtine rungtyje, o plaukdama tuo pačiu stiliumi dvigubai ilgesnį nuotolį, iškovojo bronzos medalį. IKSC plaukikai į šių varžybų rinktinės sudėtį patenka jau šešti metai iš eilės, nuo 2011 m.

Klaipėdoje vyko Lietuvos vaikų pavasario pirmenybės, kur susirinko berniukai, gimę 2003–2005 m. ir mergaitės, gimusios 2004–2006 m. Neseniai Lietuvos berniukų iki trylikos metų rekordą pagerinęs IKSC plaukikas Džiugas Karklelis iš Klaipėdos grįžo su keturiais medaliais. Auksą jis iškovojo plaukdamas 200 m nugara, o sidabro medalius – 100 m kompleksiniu plaukimu, 100 m nugara ir 200 m laisvuoju stiliumi.

IKSC plaukimo sportines grupes lanko apie 60 moksleivių. Šiuos vaikus plaukimo varžyboms rengia trys treneriai: Danutė Žemaitienė, Vadimas Stefanskis ir Eugenijus Rakitinas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here