Skip to content

Puikus badmintonininkų sezonas

MI informacija

Šeštadienį nuostabiais rezultatais užbaigėme pasirodymus Lietuvos taurėje. Suaugusių B meistriškumo grupėje, bendroje įskaitoje po keturių etapų, Sandra Damaškaitė ir Fernandas Juchnevičius vienetų kategorijoje iškovojo pirmąsias vietas ir namo iš Kauno parsivežė taures. Nelengvai, bet šį sezoną užsibrėžtus tikslus įvykdė. Abu visuose etapuose žaidė ir mišrių dvejetų porose, bet šioje kategorijoje bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

Sostinėje vyko ir jaunimo D meistriškumo grupės Lietuvos taurės paskutinis etapas, po kurio užtikrintai pirmąją vietą bendroje įskaitoje vienetų ir dvejetų kategorijose užėmė Samanta Golubickaitė, nors paskutiniame etape ir nežaidė. Ji gali pasipuošti dviem taurėmis. Kitąmet teks siekti naujų tikslų ir jai, nes ji peršoko į jaunimo B meistriškumo grupę, kur lengvų kovų aikštelėje jau nebus.

Ir dar viena džiugi žinia! Mūsų damos Rita Bielinytė ir Aušra Kisieliūtė nusprendė dalyvauti Lietuvos taurės turnyro ketvirtajame etape Vilniuje suaugusių D meistriškumo grupėje ir ne veltui. Rita ir Aušra moterų dvejetų kategorijoje užėmė 2-ąją vietą, o Aušra su Andžejumi Mackevičiumi (Badminton play klubas) mišriuose dvejetuose taip pat buvo antri. Kitą sezoną merginas skatinsime dalyvauti visuose etapuose ir tikėsimės, kad joms taip pat pavyks iškovoti Lietuvos taures.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here