Skip to content

Tragiška avarija ties Kazokine

MI informacija

Gegužės 7 d., šeštadienį, 16.59 val. ugniagesiams-gelbėtojams pranešta, kad reikalinga jų pagalba Ignalinos–Švenčionių kelyje prie Kazokinės. Ten susidūrė du automobiliai, vienas jų apvirto, mašinoje prispausti žmonės. Tragiškos avarijos baigtis – žuvusi moteris, dar du žmonės sunkiai sužaloti.

Susidūrė 56-erių moters vairuojamas „VW Passat“ ir „Opel Zafira“, kurį vairavo 61-erių vyras. „Opelyje“ dar buvo du keleiviai, Švenčionių ligoninės medikai, iš kurių 59-erių moteris sužalota, antras keleivis atsipirko tik išgąsčiu. Sudaužytame „opelyje“ buvo prispausti du žmonės. Ugniagesiai juos išlaisvino ir perdavė medikams. Moteris buvo be sąmonės, vyras sąmoningas, abu išvežti į ligonines: ji – į Švenčionis, jis – į Vilnių. Iš „pasato“ gelbėtojai ištraukė moterį. Atvykę greitosios pagalbos medikai konstatavo jos mirtį. Avarijos priežastys banalios: „pasatas“ važiavo nuo Ignalinos ir, sukdamas į kairę, nepraleido priešpriešiais nuo Švenčionių važiavusio „opelio“ ir abu automobiliai susidūrė kakta į kaktą. „Opelio“ vairuotoją galbūt apakino priešais tvieskusi pavakario saulė, tačiau jis turėjo ir važiavimo pirmumą.

Klastotė

Gegužės 6 d., apie 10 val., Ignalinoje, Švenčionių g., 28-erių vyras norėjo registruoti motociklą „Kawasaki ZX300“ su variklio numerio klastojimo požymiais.

Smurtas

Gegužės 5 d., apie 22.10 val., Ignalinoje, Ligoninės g., 24-erių vyras panaudojo fizinį smurtą prieš sugyventinės nepilnametę seserį. Įtariamasis sulaikytas. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje