Skip to content

Viešnagė pas „braliukus“

MI informacija

Praėjusį savaitgalį Ignalinos badmintonininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Siguldoje, Latvijoje, kur buvo labai smagių kovų badmintono aikštelėse. Šiame turnyre be lietuvaičių ir latvių, dalyvavo atstovai iš  Lenkijos, Baltarusijos, Estijos ir Ukrainos. Mūsų klubui ir kartu Lietuvai atstovavo Samanta Golubickaitė ir Snežana Poklikajeva.

Snežana varžėsi U13 amžiaus grupėje, mergaičių vienetų kategorijoje ir kartu su Samanta U15 grupėje mergaičių dvejetuose. Samanta dar žaidė vienetuose toje pačioje U15 grupėje. Snežana vienetuose iškovojo 9 vietą.  Pirmą setą laimėjo mūsų jaunoji sportininkė, bet lenkė nenuleido rankų, o Snežanai pritrūko jėgų rungtis prieš vyresnę mergaitę iš Lenkijos. Lenkijos žaidėja Julija Pajek iškovojo antrąją vietą, finale nusileidusi Latvijos žaidėjai Martai Brengulei.

Samanta pirmą dieną mergaičių vienetuose žaidė be priekaištų ir pakliuvo į finalinį ketvertą. Sekmadienį prasidėjus pusfinaliams, Samantai teko iš karto kovoti su šios grupės favorite iš Baltarusijos U. Volskaja. Baltarusė Samantą įveikė tik po didelių pastangų. Samantai dėl trečios vietos teko žaisti su Latvijos žaidėja Amanda Azarova. Pirmą setą laimėjo Samanta, bet vėliau jau nebeliko jėgų prieš gerokai didesnę varžovę, tad teko tenkintis ketvirtąja vieta.

Vienintelę prizinę vietą iškovojome U15 merginų dvejetų kategorijoje. Pusfinalyje po trijų setų kovos Samanta ir Snežana nusileido estėms, o kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo kitą dvejetą iš Estijos. Taip buvo iškovoti vieninteliai mūsų medaliai.

Nepaisant kovų aikštelėse, buvo traukiami burtai raketei laimėti. Loterijoje galėjo dalyvauti visi tie, kurie teisėjavo bent 10 kartų. Burtai buvo palankūs ignaliniečiams, o tiksliau – Snežanai Poklikajevai. Ji vienintelė laimėjo gerą YONEX firmos raketę.

Ačiū tėveliams, kad išleidžia vaikus į tokias keliones ir prisideda prie vaikų visapusiško tobulėjimo. Ši kelionė buvo kažkas naujo mūsų klubo istorijoje, tad augsime ir ateityje aplankysime ne tik Latviją, bet ir tolimesnes šalis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here