Skip to content

Ne visada viščiukai tik rudenį skaičiuojami

MI informacija

Esame įpratę įvairius pasiekimus sumuoti metų pabaigoje. Tačiau plaukikai savo rezultatus įvertina gegužę, dalyvaudami rajono baigiamosiose kompleksinės įskaitos varžybose. Tad 18 dieną Ignalinos sporto ir pramogų centro baseine jie aiškinosi, kas kiek taškų per sezoną surinko, kam pavyko rezultatus pagerinti, o kam dar reikia treniruotis, plaukiant nugara, krauliu, brasu, delfinu.

Treneriai Danutė Žemaitienė, Eugenijus Rakitinas, Vadimas Stefanskis ir Laimutis Dubaka apdovanojo visus savo auklėtinius pagal reitingus. Smagu, kad sezono metu buvo pasiekta daug asmeninių rekordų, o tarp plaukikų turime du, kurie įvykdė sporto meistro normatyvą – tai Dovilė Mikoliūnaitė ir Erikas Kapočius. Daug perspektyvų turi ir Evita Mudėnaitė. Palankių atsiliepimų teko išgirsti apie švenčioniškį Ričardą Gaidį, per trumpą laiką pasiekusį taip pat labai gerų rezultatų ir teikiantį vilčių.

Pastaruoju metu plaukimas mūsų ežerų krašte tampa vis populiaresnis: norinčiųjų lankyti plaukimo būrelius tiek, kad, pasak trenerių, jau būtų galima net ir atranką daryti. Šįkart iš sąraše esančių 70 būrelio narių kompleksinę įskaitą išlaikė 52 pareigingiausi ir motyvuočiausi nariai.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje