Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystės

Gegužės 28 d., apie 10.30 val., Ignalinoje, Ateities g., iš buto pavogtas nešiojamas kompiuteris. Nuostolis – 460 eurų.

Tą pačią dieną, apie 13 val., Ignalinoje, Liepų g., įsibrauta į garažą ir pavogtas santechninis raktas ir moteriškas dviratis. Nuostolis – 20 eurų.

Smurtas

Gegužės 27 d., apie 20.30 val., Ceikinių sen., konflikto metu neblaivus 52-ejų vyras durimis privėrė savo 48-erių sutuoktinei koją, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Gegužės 28 d., apie 22 val., Vidiškių sen. konflikto metu 23-ejų moteris trenkė taburete į galvą 39-erių vyrui. Vyriškiui nustatytas apatinio žandikaulio lūžis.

Mirtis

Gegužės 26 d. N. Daugėliškio sen., savo namuose, rastas miręs 54-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas jo mirties priežasčiai nustatyti.

AKM Rimšėje

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informavo, kad praėjusią savaitę Lietuvoje nustatyti 3 afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejai laukinėje faunoje, šernuose. Vienas jų – Rimšės seniūnijos miškuose. Iš viso Lietuvoje šiemet AKM virusas nustatytas 121 šernui (98 nugaišusiems ir 23 sumedžiotiems). VMVT primena, kad pastebėję nugaišusį šerną gyventojai apie tai turi nedelsdami informuoti teritorines valstybines maisto ir veterinarijos tarnybas arba pranešti nemokamu, visą parą veikiančiu telefono numeriu – 8 800 40403.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje