Skip to content

Mes tikrai mylim savo Ignaliną

Plūsta dovanos brangiajai Ignalinai 150-mečio proga. Ignalinos krašto žmonės stebina išradingumu ir entuziazmu. Tiek bendruomenės, tiek moksleiviai ar pavieniai gyventojai visaip stengiasi pradžiuginti mūsų miestą jubiliejaus proga. Ignalinos miesto seniūnija prie įvažiavimų į miestą nuo Švenčionių ir Palūšės pusių oranžinėmis gėlėmis išsodino užrašus „Aš myliu Ignaliną“. Dabar gėlių žiedeliai dar ne tokie ryškūs, tačiau kai  visos gėlės suvešės ir žydės, bus dar gražiau.

Viešai visiems prisipažinti meilę Ignalinai pasiūlė ir ją finansiškai parėmė žurnalistas, verslininkas Kęstutis Žemaitis. Seniūnija pasirūpino gėlių išauginimu ir komponavimu. O K. Žemaitis tokiu būdu tapo savivaldybės akcijos „Mano dovana Ignalinai“ dalyviu.

Mielagėniškė Rima Misiūnienė svajoja Ignalinoje pamatyti įspūdingą rožyną, kuriam rožių dovanotų visi norintieji rajono gyventojai. Tai taip pat būtų dovana Ignalinai.

Įdomią dovaną mylimam miestui pasiūlė ir dvi ignalinietės Aldona ir Ramunė, gyvenančios nuosavuose namuose. Viena jų daug laiko leidžia kuopdama didelę, bet neaptvertą savo namų valdos teritoriją, kur ignaliniečiai drąsiai vedžioja savo augintinius ir palieka tai, ko neturi palikti. Kita gyvena šalia gražaus pušyno Vilniaus g., kuris nežinia kieno sprendimu paverstas šunų vedžiojimo vieta. Šios abi moterys kviečia ignaliniečius savo gimtajam miestui įteikti kitą dovaną – pasirūpinti jo švara. Juk nieko nekainuoja, einant paskui save susirinkti į maišelį šiukšles bei augintinių paliekamus „pėdsakus“. Nedergti savo mylimo miesto – tikrai didelė dovana.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje