Skip to content

Neįkainojami prof. Juozo Ruolios patarimai norintiems būti sveikesniais

Kaip gyventi persirgus vėžiu, kaip atsikratyti liežuvautojų, kaip „prikelti“ abejingus, kuo pavojingas bučiavimasis, kaip neprogramuoti žmogui nuo vaikystės priklausomybės ir dar daug kitų patarimų pažėrė prof. Juozas Ruolia Stripeikių bitininkystės muziejuje vykusio „Gegužinio spiečiaus“ dalyviams, atvykusiems į paskaitą „Žmogaus sveikata, augalai, bičių produktai“. Renginio sumanytoja ir organizatorė Danutė Indrašienė nuoširdžiai dėkojo VSAT Ignalinos rinktinės vado pavaduotojui Valentui Urbonui, tarpininkavusiam ir padėjusiam profesorių prisiprašyti į renginį. Keletą renginyje išgirstų minčių pateikiame ir Jums.

Propolio galia

„Pagaliau su tyrimais dėl propolio padėtas taškas. Šio preparato antivėžinės, priešvirusinės, antibakterinės savybės yra neginčijamos.

Jeigu turite sergantį tuberkulioze, kosintį, rūkantį, kriokiantį ligonį namuose, įlašinkite jo kambaryje keltą lašų propolio. Tiesiog paimkite kempinėlę, perkirpkite ją į kelis gabalėlius ir ant kiekvieno užlašinę po kelis lašelius, išdėliokite jas kambaryje. Tik keli lašai, oru patekę į kvėpavimo takus, padarys savo darbą, nugalės virusus bei bakterijas. Jei žmogus netoleruoja propolio, galima pasiūlyti šalavijo, čiobrelių eterinių aliejų.

Po onkologinių operacijų moterys skundžiasi sunkiai gyjančiomis žaizdomis. Paprastai tokiais atvejais pacientui skiriami antibiotikai. Tačiau nereikia skubėti. Patariu naudoti homeopatinį („cromvel“) tepalą, sumaišytą su propolio tinktūra. Tepalas atliks biofizikines paslaugas, o propolis – antibakterines, antivirusines.

Propolis turi labai daug Priešuždegiminių savybių. Helikobakterio bakteriją turinčių žmonių katastrofiškai daugėja, kaip įtariama, ji perduodama kažkaip išskirtinai bučiuojantis. Tai ne mano išgalvota. Tokias prielaidas daro mokslininkai, kadangi šia bakterija užsikrečia šeimos nariai (vyras ir žmona), meilužiai ir pan. Neturiu moksliškai patvirtintų įrodymų dėl propolio, tad gydant šią bakteriją reikia vartoti antibiotikus, tačiau profilaktikai rekomenduoju pusmetį pavartoti propolio. Po šaukštą, santykiu 1:5. Išgėrus propolį, būtina pasivolioti lovoje, galima būtų ir palaipioti sienomis (gulint lovoje palei sieną lipti kojomis aukštyn), kad susiteptų skrandžio dugnas. Propolis blokuoja helikobakterio bakterijų dauginimąsi. Visiems preparatams reikia leisti rezorbuotis organizme ir neskubėti jų „užkloti“ maistu ar skiesti dideliu kiekiu vandens.

Onkologiniams (buvusiems) ligoniams galima ir būtina valgyti įvairios mėsos produktų, bet tik faršo pavidalu, nėra baisesnio kancerogeno, kaip pūvantis maistas žarnyne. Apie tai signalizuoja išleidžiamos dujos. Paisykite to. Jei dujos nuolat susidaro, reiškia prasidėjo puvimo procesas. Jei tai nuolatinis procesas – po 5-erių metų laukite žarnyno vėžio.

Mes esame Černobylio debesies šleife, tad būtina profilaktikos tikslais vartoti vitaminus Triovit. Dar priešvėžinis labai geras preparatas – kurkuminas, kurio yra karyje. Naudokite kiekvieną dieną. Mėsos nebijokite, o be jos nuskurdinam ir silpninam imuninę sistemą. Kalbant apie kavą, nekvailiokite ir nepradėkite jos baidytis: ir sveiki, ir buvę onkologiniai ligoniai. Gerkite kavą į sveikatą, bet… tik pačių maltų pupelių. Sudegintų pupelių nepirkite“, – pataria J. Ruolia.

Šmaikščiai, bet labai rimtai

Kalbėdamas apie rimtus žmogaus negalavimus, ligų požymius ir gydymo galimybes, profesorius negailėjo ir šmaikščių gyvenimiškų patarimų, padėsiančių susidoroti su iškilusiomis problemomis.

Jei jūsų namuose ar pirtyje įsiveisė pelėsių – prasti reikalai. Pelėsiai – vienas baisiausių parazitų žmogaus organizmui. Tačiau ir jį taip pat galima naikinti propoliu.

Valgydami vaisius, dažnai išpjauname įpuvusią dalį ir sveikąją atiduodame vaikui. Tai didžiausia klaida. Geriau jau tą puvėsį suvalgyti, nei esą sveikąją jo dalį, nes joje yra didžiausia koncentracija nuodingų medžiagų.

Jei apdujęs vyras, duokite jam pelynų arbatos. Jei nenuraminate žmonos, priekaištaujančios ir rėkaujančios, duokite puplaiškio, apsiramins ir pradės gyventi savimi, o ne kitais. Jei turite reikalų su devyndarbėmis, kurios su liežuviu Rygoj, su užpakaliu ant pečiaus – medaus su puplaiškiu, nes valerijonas joms nepadeda.

Jei neramina kanapes rūkantys artimieji.  Parūkę šių žolelių, jie nesiorientuoja, nei ką darė, nei ką daro. Su jaunu žmogumi ir vaiku būtina kalbėtis apie jo pojūčius ir skatinti jo talentą, skatinti jo savirealizaciją. Išgelbėsite nuo depresijų pradžios ir iš to išsivystančių priklausomybių. Žmogaus niekinimas (vadinimas durniumi ir pan.) nuo mažų dienų – tiesioginis kelias į priklausomybes svaigalams, religijoms ir t. t. Aukštinkite žmogų, padėkite jam atrasti  jo talentus ir jis niekada neklaidžios klystkeliais.

Atsidėkodami už įdomią paskaitą, Sūrio kelio šeimininkai Monika ir Regimantas dovanų profesoriui įteikė ypatingo recepto sūrį, aplietą bičių vašku. O prof. J. Ruolia po renginio teikė individualias konsultacijas pagal epikrizę.

Prof. J. Ruolia pasidalijo ir kontaktais. Ligoniai, norintys konsultacijos, turėdami šalia epikrizę, gali skambinti darbo dienomis nuo 12 iki 15 val., tel. (8 5) 2190933.

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje