Skip to content

Ignaliniečio sėkmė Londone

MI informacija

Rajono sportininkų gautų medalių rinkinį papildė garbingas apdovanojimas – Eugenijaus Rakitino Europos plaukimo veteranų čempionate iškovota bronza.

Kaip teigia pats plaukimo treneris E. Rakitinas, grįžti iškovojus medalį ir buvo jo tikslas. Jis pirmą kartą dalyvavo tokio gausaus plaukikų būrio sulaukusiose rungtynėse: Londone susirinko apie 15 tūkst. įvairių amžiaus grupių dalyvių, tad varžomasi buvo net dviejuose baseinuose laikantis griežtų varžybų organizatorių taisyklių (kaipgi kitaip tokią masę suvaldysi?), o varžybos truko penkias dienas nuo 6 val. ryto iki 20 val. vakaro.

Plaukiančiųjų gretose buvo apie trisdešimt lietuvių. Iš jų du iškovojo bronzos medalius – 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje trečiąsias vietas užėmė Aleksandras Zamorskis (45-49 m. amžiaus grupėje) ir ignalinietis Eugenijus Rakitinas (35–39 m.  grupėje), labai nežymiu skirtumu nusileidęs pirmosios ir antrosios vietos laimėtojams britams.

Paklausus, ar buvo sunku įveikti varžybų jaudulį turint tiek konkurentų, Eugenijus atsakė, kad didelės įtampos nebuvo, tačiau jautė atsakomybę ir norą nenuvilti tų, kurie jį palaikė.

Dabar treneris vėl grįš prie įtempto darbų grafiko, tačiau jau puoselėja mintį esant galimybei dalyvauti kitais metais Vengrijoje vyksiančiame pasaulio plaukimo čempionate. Kadangi sakoma, jog garsiai išsakyti ketinimai materializuojasi, tikimės, kad ignaliniečio pavardė puikuosis ir šio čempionato dalyvių sąraše.

E. Rakitino nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje