Skip to content

Darbą pradėjo Didžiasalio seniūnas

Birželio 6 d. rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir savivaldybės administracijos direktorius Vidas Kreivėnas pasveikino naująjį Didžiasalio seniūną Antaną Pauliukėną. Su gėlėmis ir mielomis dovanomis susirinko seniūnijos darbuotojai, pagrindinių miestelio įstaigų vadovai, atėjo ir keletas aktyvesnių bendruomenės narių. Pasidžiaugta, kad Didžiasalis po beveik pusės metų pertraukos, kai savo darbą baigė buvusi seniūnė Gema Pundienė, dabar vėl turi seniūną – čia gimusį, augusį, gražią  šeimą sukūrusį, darbštų ir atsakingą jauną žmogų. Meras H. Šiaudinis seniūnui ir visai bendruomenei linkėjo darniai dirbti, draugiškai visiems sugyventi ir kartu pasitariant spręsti problemas.

„Darbų ir veiklos bus labai daug. Reikės tęsti tai, kad pradėta, įgyvendinti naujas idėjas. Seniūnui tenka būti ir globėju, ir patarėju, ir teisėju…, kartais tenka išgirsti ir nepelnytų, nemalonių žodžių, todėl linkiu stiprios sveikatos, kantrybės ir gražaus bendradarbiavimo“,– labai nuoširdžiai ir su vos juntamu jauduliu balse  kalbėjo  Gema Pundienė. Ji prisiminė, kad į Didžiasalį dirbti atvažiavo vos sulaukusi aštuoniolikos, o Antanas tuomet buvęs visai mažas berniukas.

Sėkmingo ir prasmingo darbo naujajam seniūnui linkėjo Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos direktorė Elena Sekonienė, Vaikų globos namų ir socialinės paramos šeimai centro vadovė Audronė Petrovienė, verslininkė Edita Brukštuvienė. Seniūnaičių vardu sveikino Marija Labeckienė, kultūros įstaigoms atstovavo bibliotekininkės Audronė Filipavičienė ir Vanda Laurinavičienė. Išsakyta daug gražių žodžių, nuoširdžių palinkėjimų. Pastaruoju metu ūkininkavusiam Antanui Pauliukėnui anksčiau yra tekę dirbti ir pasienio tarnyboje. Jį sveikinęs Tverečiaus užkardos vadas Rimas Stundžėnas pasakė  trumpai drūtai:  „Antanas tikrai vertas šių pareigų“.

Laikinai seniūno pareigose dirbusi seniūnijos specialistė Nina Keturkienė su džiaugsmu seniūnui A. Pauliukėnui perdavė raktus ir dovanojo rašiklį su antspaudu. Naujasis seniūnas visiems dėkojo už sveikinimus ir sakė, tikisi  ateityje taip pat sulaukti palaikymo, su visais maloniai bendrauti ir bendradarbiauti.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje