Skip to content

Dūkšto dovana Ignalinai

Birželio 10 d. savivaldybės administracijoje lankėsi ir su mero pavaduotoju Gintautu Kinduriu susitiko grupė Dūkšto mokyklos mokinių. Juos atlydėjo direktorė Julija Griškienė ir mokytoja Anastazija Židanavičienė. Smagiai nusiteikusi mokyklos delegacija atvežė dovaną Ignalinai – medinį kalendorių.  Kaip sakė direktorė, labai norėta padaryti kažką prasmingo ir ilgaamžio.

Dovana išties nustebino – kalendorius niekada nepasens. Mediniai kaištukai, žymintys mėnesius, dienas ir savaitės dienas, bus nuolat perkeliami, taigi kalendorius bus nuolat naudojamas, visada primins jį dariusius žmones, sušildys bet kurią erdvę. Įdomu tai, kad kalendorių padarė mergaitė. Kristina Ramelytė tikrai daug laiko skyrė itin didelio kruopštumo reikalaujančiam darbui. Juk reikėjo po vieną taškelį medžio lentoje išdeginti visas raides ir skaičius. Na o kalendoriaus idėja priklauso Dūkšto mokyklos darbų mokytojui Rolandui Žilinskui. Direktorė džiaugėsi, kad jis labai kūrybingas, kaskart vis sugalvoja kažką naujo, sugeba sudominti vaikus, o puikios idėjos visus tiesiog stebina.

„Džiaugiamės jūsų išradingumu ir kūrybiškumu. Šiais visuotinio kompiuterizavimo ir elektronikos laikais tokie daiktai įgauna ypatingą vertę“, – dėkodamas už dovaną sakė vicemeras. Dūkšto mokyklos dovana papildė parodą. Savivaldybės svečiai buvo pavaišinti, gavo Ignalinos jubiliejinių suvenyrų, nuotraukų albumą ir šakotį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje