Skip to content

Žaisti futbolą – smagu!

MI informacija

Smagu, kad Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos mokiniai pasižymi sportiškumu ir stengiasi nuolat išbandyti savo jėgas įvairiose varžybose pasiekdami gerų rezultatų.  Jie rungtyniauja trikovės, keturkovės, lengvosios atletikos, ,,Šviesoforo” varžybose, mina kalnų dviračių pedalus – visko nė neišvardinsi. Žinoma, atostogų metu varžybų intensyvumas sumažėja, bet progų konkuruoti su kitomis mokyklomis sportuojant pasitaiko.

Antai birželio 13–14 d. kudabiečius buvo galima išvysti gainiojant futbolo kamuolį Kauno Nacionalinės futbolo akademijos aikštyne. Ne taip paprasta buvo ignaliniečiams ten pakliūti – prieš tai reikėjo iškovoti pirmąją vietą Lietuvos mokyklų Utenos apskrities ,,Golas 2016”  futbolo varžybose. Kadangi iš jų mūsų futbolininkai grįžo atsiveždami nugalėtojų taurę ir medalius, gavo Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktoriaus Vaidoto Rastenio kvietimą atvykti į finalinį turnyrą.

Gal šįkart kudabiečiai (K. Čeponis, Kr. Čeponis, A. Luneckas, L. Žvyriukas, I. Bieliauskas, D. Kolesnikovas, L. G. Olson, E. Čeponytė, E. Steponianas) ir negalėjo pasidžiaugti debiutantų sėkme, tačiau, pasak komandos trenerio G. Motiejonio, parsivežė daug dalyvavimo tokio pobūdžio varžybose patirties – mokiniams tai buvo puiki proga įsivertinti savo galimybes visos Lietuvos bendraamžių kontekste. Dvi dienos Kaune buvo praleistos užsiimant vien tik su futbolu susijusia veikla: vyko varžybos, rungtys, o pirmąjį varžybų vakarą buvo galima žiūrėti Europos futbolo čempionato rungtynes dižiajame ekrane.

Rezultatyviausiu komandos žaidėju šįkart buvo pripažintas K. Čeponis, gavęs iš varžybų organizatorių asmeninį prizą, bet ir kiti komandos žaidėjai grįžo ne tuščiomis: jie parsivežė apdovanojimų, futbolo kamuolių ir aprangų.

G. Motiejonio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje