Skip to content

Jubiliejinių renginių sūkuryje virė ir sportinės aistros

MI informacija

Ignalinos 150-mečio minėjimas buvo gausus įvairių renginių, tarp kurių nestokojo ir sportinių.

Paplūdimio tinklinio turnyras.Birželio 23–24 d. vyko paplūdimio tinklinio 2×2 merginų ir vaikinų turnyrai. Saulės kepinamoje aikštelėje pirmąją dieną kovojo keturios merginų komandos: dvi iš Ignalinos, viena iš Vilniaus ir viena iš Visagino. Nedideliu kelių taškų skirtumu pirmąją vietą laimėjo vilniečių Adelės Audickaitės ir Gabijos Kugaudaitės pora, antrosios buvo visaginietės Evelina Visockytė ir Jevgenija Morgunova, trečiosios – visur spėjanti dalyvauti Aušra Kisieliūtė ir Sandra Sukovaitė, ketvirtosios vietos laimėtojos – Lina Drūteikaitė ir Augustė Laurinaitytė. Antrąją dieną keturiuose pogrupiuose po 3 komandas varžėsi vaikinai. Susirinko 12 komandų iš Ignalinos, Vilniaus, Panevėžio, Visagino ir Rokiškio. Įveikę konkurentus ir atkrintamąsias varžybas įtemptoje finalinėje kovoje susitiko ignaliniečiai Aurimas Juršėnas ir Justinas Veleckas su Panevėžio komanda. Nepaisant nuovargio ir karštos saulės spindulių dvikova buvo intensyvi, o jos laimėtojais tapo Ignalinos komanda. Antroji vieta atiteko panevėžiečiams Jonui Jasiulevičiui irMindaugui Mažeikai, o trečioji – taip pat Ignalinos komandai, pasivadinusiai šiuo metu populiariu ,,Veganų“ vardu.

Lietuvos dviračių plento čempionatas.Penktadienį kai kurie vairuotojai rūstavo dėl užtvertų dalies Ignalinos gatvių. Tądien jomis skriejo per 160 Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninių lenktynių laikui dalyvių, kurie varžėsi veteranų 15 km, jaunių merginų 15 km, jaunių vaikinų 25 km, moterų 25 km ir vyrų 33 km grupėse. Teritorija aplink Ignalinos sporto ir pramogų centrą buvo virtusi nemažu dviračių miesteliu, kuriame susibūrė sportininkai, treneriai, palaikymo komandos, išsidėstė treniruočių ir poilsio zonos. Tarp varžybų dalyvių buvo galima išvysti praėjusių metų Europos treko prizininkes Aušrinę Trebaitę, Silviją Latožaitę, Editą Janeliūnaitę, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvę Daivą Tušlaitę, aukštų rezultatų pasiekusius Ignatą Konovalovą, brolius Evaldą ir Paulių Šiškevičius, Raimondą Rumšą bei kitų žinomų dviratininkų.Džiugu buvo tarp sportininkų matyti ir du Ignalinos dviračių klubo atstovus Raimundą Guogą ir Egidijų Blaževičių.

15 km veteranų grupėje geriausio rezutato pasiekė Raimondas Rumšas (19:36,0), jaunių merginų 15 km grupėje – Greta Karasiovaitė (22:27,1), jaunių vaikinų 25 km grupėje – Arvydas Birenis (35:23,3), moterų 25 km grupėje – Aušrinė Trebaitė (36:13,7), vyrų 33 km grupėje – Ignatas Konovalovas (40:38,1).

Sportininkų pasirodymai miesto aikštėje. Penktadienio popietę akį džiuginio miesto aikštės scenoje pasirodę sportiški ignaliniečiai bei svečiai. Žiūrovai stebėjosi kyokushin karatė klubo „Yoko“, vadovaujamo Ričardo Trimonio, narių meistriškumu. Tarp šio klubo sportininkų galėjome išvysti ir Lietuvos taurės varžybų čempionę Germantę Gečaitę. Ignaliniečius scenoje vėliau pakeitė Visagino sporto centro akrobatai, garsėjantys kaip įvairių pirmenybių ir čempionatų nugalėtojai. Ir šįkart grožėjomės jų plastiškais judesiais, sudėtingomis ypatingos koordinacijos ir balanso reikalaujančiomis kompozicijomis. Po akrobatų pasirodžiusios vilnietės trenerės Ernesta ir Gintarė energija užliejo visus žiūrovus. Drąsiausieji rikiavosi priešais sceną Ignalinos visuomenės sveikatos biuro aerobikos treniruotei ,,Zumbos“ ritmu, o tie žiūrovai, kurie kol kas pasirinko stebėtojo poziciją, gal prisijungs prie smagiai striksinčių kitąsyk?

Džiugu, kad miesto jubiliejaus minėjimo dienomis į sportinę veiklą įsitraukė tokia gausa dalyvių ir buvo sudaryta proga išvysti geriausius iš geriausiųjų.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje