Skip to content

Stipriai apdegė gaisre

MI informacija

Birželio 25 d., 16.10 val., bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 pranešta, kad N. Daugėliškio sen., Vingirių kaime, atvira liepsna dega medinis gyvenamasis namas, yra nukentėjusiųjų. Į įvykio vietą operatyviai išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (atvyko per 16 min.), informacija apie įvykį perduota Utenos apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai. Vis dėlto, apie gaisrą ugniagesiams pranešta per vėlai, nes viena gyvenanti 55-erių namo šeimininkė Z. J. greitai to padaryti negalėjo – sudegė jos telefonas. Šio gaisro metu moteris stipriai apdegė veidą, rankas, gydoma Vilniaus klinikose. Namas sudegė visiškai. Gaisro priežastys neaiškios, vyksta tyrimas.

Vagystės

Birželio 20 d., apie 18.30 val., Ignalinoje, Taikos g. nenustatytas vyriškis iš parduotuvės pavogė alkoholinių gėrimų. Nuostolis – 214,12 eurų. 

Birželio 22 d., apie 17.20 val., Rimšės sen. 37-erių moteris, atvykusi į savo sodybą pastebėjo, kad iš negyvenamojo namo pavogta įvairių elektros prietaisų ir kitų daiktų. Nuostolis – 650 eurų.  

Partrenkė žmogų

Birželio 25 d., apie 10.45 val., Mielagėnų sen. blaivus 76-erių vyras, vairuodamas motorolerį, partrenkė 78-erių vyrą. Nukentėjusysis paguldytas į ligoninę.

Smurtas

Birželio 23 d., apie 00.15 val., Vidiškių sen., kilus žodiniam konfliktui, 39-erių vyriškis panaudojo fizinį smurtą prieš 48-erių moterį. Vyriškis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Birželio 25 d., apie 22 val., Tverečiaus sen., 36-erių vyriškis konflikto metu panaudojo fizinį smurtą prieš savo 31-erių sugyventinę. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje