Skip to content

Gresia bylos ir didelės baudos

MI informacija

Antradienį popiet VSAT Ignalinos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai, turėdami išankstinės informacijos, kelyje Gilūtos–Mielagėnai stabdė vieną paskui kitą važiuojančius automobilius „Volkswagen Golf“ ir „Renault Safrane“ lietuviškais registracijos numeriais.  

„Volkswagen Golf“ vairuotojas nepakluso aiškiai išreikštam uniformuotų pasieniečių reikalavimui sustoti ir, siekdamas išvengti sulaikymo, sumažinęs greitį, pavojingai manevruodamas, bandė apvažiuoti stabdantį pareigūną ir tarnybinį VSAT automobilį „Mitsubishi Pajero“. Automobilis sustabdytas tarnybiniu visureigiu užblokavus kelią. Vairuotojas, 45-erių Švenčionių r. gyventojas, sulaikymo metu priešinosi VSAT pareigūnams, nepaisė jų įspėjimų, įžeidinėjo, todėl jį sulaikant buvo panaudoti koviniai imtynių veiksmai ir ašarinės dujos.

Už nepaklusimą pareigūno reikalavimui sustabdyti transporto priemonę ir pareigūno teisėto nurodymo nevykdymo, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimo, vyriškiui pradėtos administracinės bylos teisenos.

Kito automobilio vairuotojas, 47-erių taip pat Švenčionių r. gyventojas, stabdomas nesipriešino. Patikrinus jo vairuotą „Renault Safrane“, rasti 4 ryšuliai su cigaretėmis. Iš viso vyras vežė 3010 pakelių įvairių rūšių cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Jam gresia administracinės bylos teisena  dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo. Kadangi vyras jau anksčiau baustas už kontrabandos gabenimą, šįkart jam gresia bauda nuo 5792 iki 14 481 euro ir automobilio konfiskavimas.

 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here