Skip to content

Ignalinos gyventojai kviečiami dalyvauti „Velomaratone“ ir laimėti riedlenčių parką

MI informacija

Šią vasarą Ignalinos rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo bendruomenei riedlenčių parką. Pernai riedlenčių parkas atiteko Raudondvario bendruomenei, surinkusiai 298 narius. Šiemet įmonė „Amway“ ir „Velomaratonas“ konkursą skelbia antrą kartą ir suteikia galimybę mažesnių miestų ir miestelių bendruomenėms laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

„Pastaraisiais metais Lietuvoje BMX dviračių ir riedlenčių sportas sparčiai populiarėja, šio sporto atstovai iš Lietuvos yra žinomi ne tik gimtinėje, bet ir už jos ribų. Nepaisant to, aktyviam laisvalaikiui reikia aikštelių, riedlenčių parkų, kur jaunimas galėtų tinkamai važinėti. Deja, mažesniuose Lietuvos miesteliuose tokių parkų trūksta, jaunimasdažniausiai važinėja gatvėmis. Todėl po sėkmingos Raudondvario pergalės pernai, konkursą laimėti riedlenčių parką skelbiame ir šiemet. Registruokite savo „Nutrilite“ komandas „Velomaratone“ ir prisidėkite prie aktyvaus laisvalaikio plėtros savo miestelyje“, – teigė Anna Pietrzak, „Amway“ direktorė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje.

Konkurse dalyvauti ir paramą riedlenčių parkui laimėti gali miestas ar miestelis, kuriam „Velomaratone“ pavyks suburti didžiausią „Nutrilite“ pavadinimo komandą. Varžytis dėl prizo negali praėjusių metų nugalėtojai bei miestai ir miesteliai, turintys daugiau kaip 50 tūkst. gyventojų.

„Velomaratonas“ šiemet vyks rugpjūčio 21 d. Vilniuje, kada ir bus paskelbtas nugalėjęs miestelis. Renginio organizatoriai patys kreipsis į laimėjusio miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad riedlenčių parkas laimėjusiai bendruomenei bus atidarytas 2017 m. pavasarį.

„Tikiu, kad praėjusių metų Raudondvario sėkmė ir ryžtas paskatins kitų miestelių bendruomenes registruotis ir važiuoti „Velomaratone“ šiemet. Tai vienas didžiausių dviračių ir aktyvaus sporto renginių ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, todėl kviečiame visus atvykti į Vilnių ir pabūti šios šventės dalimi. Kas žino, galbūt būtent jūsų miestelis lips ant nugalėtojų pakylos ir iškovos paramą riedlenčių parko statyboms“, – sakė Benediktas Vanagas, „Velomaratono“ idėjos sumanytojas ir šventės organizatorius.

Praėjusių metų „Velomaratone“ iš 611-os konkurse dalyvavusių dviratininkų „Nutrilite Raudondvaris” komandai atstovavo 298 asmenys. Artimiausius konkurentus iš Biržų, Raseinių, Lazdijų ir kitų miestų raudondvariečiai aplenkė dešimteriopai. Raudondvaryje riedlenčių parkas atidarytas šių metų gegužę.

„Labai džiaugiamės Raudondvaryje įrengtu riedlenčių parku: jame važinėja įvairaus amžiaus vaikai, jie domisi šia nauja sporto šaka, todėl labai džiugu, kad mūsų užsispyrimas ir atkaklumas atsipirko. Aš pati likau sužavėta, kad važinėjimas riedlentėmis ar BMX dviračiais Lietuvoje yra toks populiarus. Pas mus į miestelį atvažiuoja ir vyresni, profesionalūs sportininkai ir naudojasi mūsų parku, tai fantastika. Tad dalyvauti „Nutrilite“ iššūkyje tikrai verta, mes patys, norsšiemet į prizą nebepretenduojame, ketiname palaikyti aktyvias kaimynines bendruomenes“, –sakė Rasa Semoškienė, Raudondvario bendruomenės atstovė.

Miestelių gyventojai, norintys laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti, turi registruotis „Velomaratono“ renginio puslapyje (www.velomaratonas.lt) ir priimti „Nutrilite“ iššūkį. Komandos skiltyje registruojama komanda turi įrašyti žodį „Nutrilite komanda“ ir pridėti miesto, kuriam atstovaus arba kurį parems, pavadinimą (pavyzdžiui, Nutrilite komanda Raudondvaris).Nors daugiau nei 50 tūkst. gyventojų turintys miestai dalyvauti negali, tačiau jie gali registruotis ir remti bet kurio norimo miestelio „Nutrilite“ komandą („Nutrilite“ yra „Amway“ įmonės vitaminai ir maisto papildai).

Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ aktyvaus laisvalaikio iniciatyvas Lietuvoje remia ne vienerius metus. Užpernai bendrovė paramą skyrė jaunimo centrui „Kablys“, kuris buria sportuoti jaunus ir perspektyvius riedlentininkus, riedutininkus bei BMX dviratininkus.Pernai „Amway“ kvietė miestų bendruomenes dalyvauti „Nutrilite“ iššūkyje „Velomaratone“, o šiemet šią iniciatyvą organizuoja antrą kartą. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here