Skip to content

Skelbiame naują konkursą „Šauniausios pramogos Ignalinoje“

MI informacija

Vasara jau įsibėgėjo, o su ja – atostogos ir pramogos, tad jau tikrai turime įspūdžių, kuriais galime pasidalyti. Laikraščio redakcija skelbia naują konkursą „Šauniausios pramogos Ignalinoje“.

Konkurso esmė – sužinoti apie pačias įdomiausias, geriausias, patraukliausias ir prieinamiausias pramogas ir gero poilsio vietas rajone. Tereikia jums, mieli skaitytojai, pasidalyti savo mintimis ir įspūdžiais apie vietas, kur jūs puikiai praleidote laiką. Tai gali būti kokia nors stovyklavietė, kaimo turizmo sodyba ar kokia nors kita vieta. Taip Jūs padėsite ir kitiems „atrasti“ pramogų, o kartu ir įteiksite savotišką padėką tiems, kurių dėka puikiai praleidote laiką: atostogas, savaitgalį, gimtadienio šventę ir pan. Nes mes apie tą Jums patikusią vietą išsamiai papasakosime.

Jūsų dėka surinkę straipsnių ciklą apie šauniausias pramogas Ignalinoje metų pabaigoje skelbsime ir balsavimą. Daugiausia skaitytojų balsų surinkusios pramogų vietos autorius (žmogus, pasiūlęs pramogų vietą), gaus redakcijos prizą.

Kviečiame dalyvauti ir ignaliniečius, ir svečius.

Pasiūlymus siųskite adresu: jonas@mignalina.lt arba lina@mignalina.ltarba skambinkite tel.: 8 686 98485, 8 624 53972, 8 611 61437.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje