Skip to content

Žaibas sudegino du pastatus

MI informacija

Liepos 6 d., 17.58 val., pranešta, kad N. Daugėliškio sen., Vastakiškės k., dega medinis vieno aukšto ūkinis pastatas su šienu, priklausantis M. B. Pastatas sudegė visiškai.

Tą pačią dieną, 18.25 val. pranešta apie gaisrą Ignalinos sen., Dainių k. Degė individualus, vieno aukšto gyvenamasis namas, priklausantis R. G. Gaisro metu sudegė stogas, stipriai apdegė vidus, perdegė 10 m² perdengimo, sudegė  namų apyvokos daiktai. Abu šie gaisrai kilo dėl žaibo iškrovos.

Vagystė

Liepos 5 d. vyras pranešė,  dar balandžio 29 d. atvykęs prie medžioklės bokštelio pastebėjęs, kad pavogtas žvėrių viliojimo įrenginys su telefonu. Nuostolis – 150 eurų.

Skenduolis

Liepos 5 d. Dūkšto sen., Taboro k., iš Trilypio ežero ištrauktas skenduolis, 70-metis A. K. Kūnas plūduriavo apie 2 m nuo kranto, 40 cm gylyje.

Smurtas

Birželio 27 d., apie 20.30 val., Mielagėnų sen., viešoje vietoje, konflikto metu 21-erių vyriškis panaudojo fizinį smurtą prieš 58-erių patėvį.

Liepos 3 d., apie 0.20 val., kilus žodiniam konfliktui, 16-metis jaunuolis panaudojo fizinį smurtą prieš 41-erių tėvą.

Liepos 7 d., apie 23.45 val., 38-erių moteris konflikto metu panaudojo fizinį smurtą prieš savo 61-erių motiną. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here