Skip to content

Surado miške pasiklydusią senolę

MI informacija

Ceikinių seniūnijos Paragiškės k. gyventojas Mindaugas Gasperavičius kartu su pareigūnais rado pasiklydusią senolę. Penktadienio vakarą dingusios senolės paieška miške, tarp Ropiškėlės ir Juodiškės kaimų, baigėsi sėkmingai. Policijos pareigūnai kartu su jaunuoliu ir jo motina aptiko pasiklydusią moterį.

Liepos 15 d., apie 15 val., buvo gautas Ceikinių seniūnijos Paragiškės kaimo gyventojos pranešimas, kad prieš tris valandas grybauti į mišką išėjo 82-ejų motina ir pasiklydo. Moteris pati paskambinti mobiliuoju telefonu nemoka ir gali tik atsiliepti. Nedelsdami rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas Tomas Maigys ir Viešosios policijos skyriaus Viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio vyriausiasis patrulis Laimis Vaickus nuvyko į įvykio vietą ir, padedant Paragiškės k. gyventojui Mindaugui ir jo motinai, pradėjo paiešką. Padalijus mišką į ruožus, didžiulį masyvą pavyko iššukuoti gana greitai. Po dviejų valandų intensyvių paieškų, veikiančio telefono pagalba, miško pakrašty pavargusią ir išsekusią senelę rado Mindaugas. Senolė gyrė ir dėkojo jam, nuolat kartojo: „Tu – geras vaikas.“

Pareigūnai senolę su ją suradusiu savanoriu didvyriu garbingai pargabeno  į namus.

Rajono policijos komisariatas dėkoja Paragiškės kaimo gyventojui Mindaugui ir jo motinai, kurie padėjo operatyviai surasti senyvo amžiaus moterį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje