Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vagystė 

Liepos 22 d., apie 18.40 val., Dūkšto sen. pastebėta, kad iš sodybos kiemo pavogta apie 3 kubiniai metrai lentų. Nuostolis – 600 eurų.

Apiplėšimas

Liepos 20 d., apie 20 val., viešoje vietoje Aukštaičių g., pažįstamas vyras panaudojo fizinį smurtą prieš 20-metį vyrą ir pavogė 90 eurų.

Smurtas

Liepos 10 d., apie 1 val., Kazitiškio sen. vyras panaudojo fizinį smurtą prieš savo sutuoktinę.

Mirtis

Liepos 27 d. Rimšės sen. savo namuose rastas miręs 48-erių vyras. Rajono PK pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vėl cigarečių kontrabanda

Antradienį vakare pasieniečiai pastebėjo žolėje išmintą takelį, kuris vedė link sienos. Už puskilometrio pasieniečiai užfiksavo miškinga vietove į Lietuvos gilumą ėjusią trijulę su nešuliais. Sulaikymo metu du nešikai metė dėžes ir pasileido bėgti į skirtingas puses. Vieną pažeidėją VSAT pareigūnams pavyko sulaikyti. Jis buvo paguldytas ant žemės ir surakintas antrankiais. Vietovę tikrinę pasieniečiai nei abiejų bėglių, nei daugiau įtartinų daiktų neaptiko. 

Netrukus išsiaiškinta, kad sulaikytasis yra 20-metis Vilniaus gyventojas. Jis su bendrininkais gabeno šešis juoda polietileno plėvele apvyniotus ryšulius, kuriuose rasti 3 tūkst. pakelių cigarečių, pažymėtų baltarusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Dėl akcizinių prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, vilniečiui pradėta administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą jam gresia bauda nuo 2896 iki 5792 eurų. Vyrui taip pat teks atsakyti ir už tai, kad būdamas pasienio ruože neturėjo asmens dokumento. Po apklausos vilnietis paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje