Skip to content

Dviračių maratonas – galimybė įveikti varžovus ir save

Nors rugpjūčio 14-ąją sinoptikai prognozavo lietų, ji išaušo šilta ir saulėta. Tai buvo svarbu ,,Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės 2016“ dviratininkams, gausiai susirinkusiems dalyvauti Ignalinoje vykusiame etape (primenu, kad jau vyko maratonų etapai Druskininkuose, Vilniuje ir Panevėžyje, o paskutinis vyks Anykščiuose 25 d.).

Šis varžybų startas buvo netradicinis – pasveikinti miesto mero H. Šiaudinio dviratininkai pajudėjo ne į trasą, o suko miesto aikštės link, savo žygiu pagerbdami 150-ąjį Gimtadienį švenčiančią Ignaliną. Vėliau tūkstantinė dviratininkų minia leidosi įveikti maratono. Tai nebuvo lengva- Ignalinos trasoje gausu pakilimų, ji išdėstyta nelygioje vietovėje. Pasak vieno iš varžybų organizatoriaus Aurimo Bučelio, gali manyti, kad įveikęs šią trasą įveikei ir save. Panašiais kalbas teko girdėti ir iš varžybų dalyvių, atvykusių iš visos Lietuvos kartu su šeimos nariais, palaikymo komandomis ir net keturkojais augintiniais – tądien miesto estrada, kur vyko mažiausiųjų varžybos ir buvo paskelbtas maratono startas,  buvo virtusi tikru dviračių sporto entuziastų miesteliu.

Varžybų dalyviai galėjo rinktis jiems tinkamiausią distanciją: vieną (20–25 km), du (40–50 km) arba tris ratus (60–75 km). Tądien maratono trasoje Fortūna buvo palankiausia Šarūnui Pacevičiui (Kaunas), Eimantui Gudiškiui (Vilnius) ir Domui Manikui (Panevežys), užėmusiems prizines vietas. Galutiniai rezultatai bus skaičiuojami dviratininkams įveikus Anykščių maratono etapą. Visi dviratininkai, dalyvavę penkiuose etapuose, gaus atminimo diplomus ir medalius.

Autorės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje